چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس گزارش تصویری | کد خبر: ۲۴۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۸ - ساعت ۹:۴۰

توضیحات رییس پلیس آگاهی در خصوص تعقیب و گریز خیابان طالقانی بجنورد

رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی با اشاره به حادثه روز پنجشنبه در خیابان طالقانی شرقی بجنورد گفت: متخلفان این حادثه دستگیر شدند و خودرو متخلف نیز توقیف شد.
توضیحات رییس پلیس آگاهی در خصوص تعقیب و گریز خیابان طالقانی بجنورد,
 
سرهنگ قاسمعلی یوسفخانی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی اترک نیوز،در خصوص علت این حادثه گفت: ساعت 8 و 30 دقیقه  شامگاه پنجشنبه هفته گذشته ماموران کشیک کلانتری در حال گشت زنی در خیابان 32 متری متوجه برخورد یک خودروی پراید نقره ای رنگ با عابر پیاده در این مسیر می شوند که خودرو بعد از تصادف از محل متواری می شود.
 
وی اضافه کرد: ماموران قصد توقف ماشین را داشتند که سرنشینان خودرو به ایست پلیس توجه نکرده و اقدام به فرار از محل حادثه می کنند و بلافاصله مشخصات خودرو متخلف به تمام گشت ها داده می شود و سرانجام این خودرو در خیابان طالقانی شرقی با یک دستگاه ماشین پلیس برخورد کرده و متوقف می شود.
 
سرهنگ یوسفخانی اظهار کرد: سرنشینان خودرو پراید که 4 نفر بودن پس از برخورد به خودرو پلیس بار دیگر به ایست پلیس توجه نکرده و متواری می شوند که ماموران نیروی انتظامی اقدام به شلیک دو گلوله هوایی برای متوقف کردن آن ها می کنند و در نهایت این 4 نفر توسط پلیس دستگیر می شوند.
 
وی خاطر نشان کرد : سرنشینان خودرو برای انجام مراحل قضایی به مراجع قضایی انتقال داده شدند و خودروی متخلفان نیز به پارکینگ منتقل شد.
 
وی در پایان گفت: عابر پیاده صدمه دیده در حادثه تصادف نیز به بیمارستان منتقل شد.
 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک