پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۶۹۱۸۲۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ساعت ۰:۰
بر اثر بارش برف و برودت هوا

مدارس بسیاری از شهرهای آذربایجان غربی تعطیل شد

بر اثر بارش برف و برودت هوا مدارس بسیاری از شهرهای آذربایجان غربی تعطیل شد.
مدارس بسیاری از شهرهای آذربایجان غربی تعطیل شد,

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه با توجه به استمراربارش برف و کاهش دمای هوای استان، مدارس بسیاری از شهرهای آذربایجان غربی، امروز پنجم آذر ماه تعطیل اعلام شد.

اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی طی اطلاعیه‌ای به خانواده دانش‌آموزان و فرهنگیان از تعطیلی مدارس در بسیاری از شهرهای استان آذربایجان غربی به ویژه در شهرهای جنوب و مرکز آذربایجان غربی خبر داده است.

در این خصوصمدارس نواحی یک و دو ارومیه شیفت صبح در مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) شهری و تمام مقاطع تحصیلی روستایی این شهر تعطیل اعلام شده است.

علاوه بر این، مدارس  مناطق سیلوانا، صومای برادوست، انزل و نازلو که از توابع مرکز آذربایجان غربی هستند، امروز در شیفت صبح و در تمام مقاطع تحصیلی تعطیل اعلام شده است.

مدارس شهرستان‌های نقده، میاندوآب، پیرانشهر، مرحمت آباد، اشنویه، سردشت و مهاباد در تمام مقاطع تحصیلی و در شیفت صبح از سوی آموزش و پرورش آذربایجان غربی تعطیل اعلام شد.

در اینمیان مدارس شیفت صبح شهرستان‌های سلماس، چایپاره در مقطع ابتدائی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) نیز تعطیل و در شهرهای بوکان و شوط نیز دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی روستایی و مدارس ابتدایی شهری تعطیل هستند.

در شهرستان  پلدشت نیز دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی روستایی، چالدران مدارس ابتدایی تعطیل بوده و در این شهرستان دانش‌آموزان مقطه متوسطه دوره اول با یک ساعت تاخیر سر کلاس درس حاضر خواهند شد.

مدارس شهرهای شاهین‌دژ و کشاورز مدارس ابتدایی شیفت صبح تعطیل و مقطع متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم این شهر با یک ساعت تاخیر در مدرسه حضور خواهند یافت.

انتهای پیام/61001/صا

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک