یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۶۹۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۵/۱۲ - ساعت ۱۹:۵۱

مرگ خبری پروژه راه آهن مشهد – بجنورد- گرگان برای شهروندان خراسان شمالی

نتایج نظرسنجی پایگاه خبری تحلیلی اترک نیوز،در مورد پروژه راه آهن گرگان-بجنورد –مشهد قابل تامل بود.
مرگ خبری پروژه راه آهن مشهد – بجنورد- گرگان برای شهروندان خراسان شمالی,مرگ خبری + راه آهن +مشهد بجنورد گرگان +اترک نیوز+شهروندان +خراسان شمالی
به گزارش اترک نیوز، سوالی که در سایت مطرح شد این بود که: از پروژه راه آهن گرگان-بجنورد- مشهد چه میزان آگاهی دارید؟
گزینه اول :از اخرین وضعیت آن اگاهم 7.5درصد پاسخ ها ، گزینه دوم تا حدودی اطلاع دارم 15 درصد پاسخ ها ، گزینه سوم اطلاع ندارم 67.5درصد پاسخ ها و گزینه چهارم برای من اهمیتی ندارد 10 درصد پاسخ ها .
بر این اساس در بین گزینه های مطرح شده ، گزینه سوم اطلاع ندارم با بیشترین آمار پاسخ دهی جای بسی تامل دارد، که پروژه راه آهن گرگان-بجنورد-مشهد به عنوان بزرگترین پروژه در خراسان شمالی اینگونه درصدر آمار بی اطلاعی باشد.
این پروژه که در دولت احمدی نژاد در سال 1392 بدون اعتبار کلنگ زنی شد و بعد از آن سه بار دیگر نیز کلنگ زنی شد! درهاله ابهام های اجرایی قرار دارد.
بارها در تیتر خبر ها این پروژه با وعده ها وپیگیری های نمایندگان مجلس یا بقیه مسئولین استانی و کشوری جانی دوباره می گیرد که البته این خبر ها مثل تنفس های مصنوعی برای یک بیمار در حال اغما است.
اجرایی نشدن این پروژه با تمام وعده های داده شده در دولت قبلی و اجرایی نشدن در دولت فعلی باعث شده است که به خبری سوخته تبدیل شود خبر هایی که امید اجرایی شدن این پروژه را به یاس تبدیل کرده است.
ابطال قرار داد ها و مشخص نبودن منابع مالی مورد نیاز برای اجرایی این پروژه با توجه به اعتبار 30هزار میلیاردی که تعیین شد از مولفه های مهم برای تاخیر در اجرای این پروژه است.
پاسخ شما بازدیدکنندگان برای اترک نیوز قابل تامل و بررسی بود که چه مولفه های باعث می شود یک خبر مهم استانی دچار مرگ خبری شود.امیدواریم که مسئولین پیگیر پروژه راه آهن گرگان-بجنورد-مشهد بدون وعده هایی برای آینده، خبر اجرایی شدن این پروژه را اعلام نمایند که این امر مستلزم مشخص شدن طرفین قرار داد برای اجرای این پروژه ، تامین منابع مالی و اجرایی کردن است.
انتهای پیام/
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
جواد کاظمی | 1393/05/12
0
1
بنده هیچ امیدی به این مسولان استانمان ندارم و نخواهم داشت اصلا نه جسارت کار دارند نه طرحی و انگیزه ای و ادمای محافظه کار و منفعت طلبی و بدون اینده نگری هستند
نام :
ایمیل
نظر
یک شهروند | 1393/05/12
0
1
متاسفانه این هم از معضلات ماهواره است خیلی ها حتی در اطراف خودشون نمی دونن چه خبره دنیا رو آب ببره اینارو خواب میبر ه و وقتی ازشون سوالی بکنی با افتخار میگن ما اخبار گوش نمی کنیم....!!البته اطلاع رسانی هم ضعیف بوده.
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک