چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۹:۳۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۵:۱۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۷۹۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ساعت ۱:۵۹

استخر فاروج، چشم انتظار سرمایه‌گذار بخش خصوصی

در تمامی شهرها پروژه‌های نیمه‌کاره بسیاری وجود دارد که دیگر مشاهده آن برای شهروندان طبیعی شده و اگر پروژه‌ای در حال کار باشد برای شهروندان جای تعجب دارد. یکی از همین پروژه‌ها که جزو ضروریات شهر محسوب می‌شود پروژه استخر است که از سال 89 شروع به ساخت کرده ولی هنوز تکمیل‌نشده است
 استخر فاروج، چشم انتظار سرمایه‌گذار بخش خصوصی,

به گزارش  عصر اترک به نقل از راه فاروج؛ متأسفانه جوانان فاروج برای استفاده از استخر تابه‌حال بهشهرهای مجاور مراجعه می‌کردند و در خود شهر این امکان وجود نداشت. در سال 89 با شروع پروژه ساخت استخر فاروج دل بسیاری از جوانان شهر را شاد شد و امیدوار بودند با تکمیل این پروژه دیگر نیاز به مراجعه بهشهرهای مجاور نباشد؛ اما این پروژه نیز مانند بسیاری از برنامه‌ها و پروژه‌های دیگر به‌صورت نیمه‌کاره رهاشده و سرنوشت مشخص نیست.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فاروج بیان کرد: این استخر در حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و چون جزو طرح‌های ملی به‌حساب می‌آید برای ساخت و تکمیل آن باید بودجه موردنیازش از استان تأمین شود که متأسفانه طی این سالها هیچ بودجه‌ای به آن تعلق نگرفته است.

کیوان در ادامه افزود: اعتبار لازم برای تکمیل این پروژه حدود 1 میلیارد و 600 میلیون تومان برآورد شده است و مقررشده تا این پروژه جزو طرح‌هایی قرار گیرد که به بخش خصوصی واگذار می‌شود. اگر بخش خصوصی و سرمایه‌داران اعلام آمادگی کنند اداره ورزش و جوانان شهرستان از آن‌ها استقبال خواهد کرد.

کیوان با اشاره به دیگر پروژه‌های نیمه‌تمام افزود: در حال حاضر سالن ورزشی روستای یام با 90 درصد پیشرفت نیمه‌کاره و در انتظار بودجه برای تکمیل است و سالن‌های شهر تیتکانلو و روستای خیرآباد نیز بودجه موردنظر تعلق‌گرفته و در حال ساخت می‌باشند. همچنین گود کشتی اما مرشد که نیمه‌کاره است اما برای نوروز 96 قابل بهره‌برداری است.

حال باید منتظر بود و دید که آیا بخش خصوصی در این مورد وارد عمل می‌شود و آروزی شهروندان برای داشتن استخردرشهر برآورده خواهد شد یا هنوز هم باید برای استخر به شهرهای مجاور مراجعه کنیم.

 

پایان خبر/.

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک