جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۵/۲۴/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۸:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۵
بجنورد
۱۴° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۷۷۹۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ساعت ۸:۶
فرماندار در جلسه شورای اداری عنوان کرد:

اقتصاد مقاومتی با همدلی میسر خواهد شد

صبح امروز ششمین جلسه شورای اداری شهرستان مانه و سملقان با حضور مدیران کل استانی و مدیران شهرستان برگزار شد.
اقتصاد مقاومتی با همدلی میسر خواهد شد,شهرستان مانه وسملقان+جلسه شورای اداری+آشخانه+اقتصاد مقاومتی

به گزارش پایگاه خبری آشخانه، صبح امروز ششمین جلسه شورای اداری شهرستان مانه و سملقان در سال 1395 با حضور مدیران کل استانی و مدیران شهرستان برگزار شد.

فرماندار در این جلسه با اشاره به موقعیت شهرستان مانه و سملقان گفت: همدلی و هماهنگی بین مدرم و مسئولان موجب موفقیت و پیشرفت و توسعه شهرستان خواهد شد.

غلامرضا عوض زاده افزود: مانه وسملقان به لحاظ تولید محصولات کشاورزی در بخش های تولید دانه های روغنی کلزا و تولید گندم مازاد بر مصرف 50 درصد تولید کلزا و یک سوم تولید گندم استان از این شهرستان بوده که به این لحاظ مانه وسملقان با وجود شرکت بهزاریی بهکده رضوی به عنوان پایلوت کشاورزی استان معرفی شده است.

وی در بخش دیگری گفت: با توجه به اینکه پیشرفت اقتصاد مقاومتی از اهداف اصلی دولت است، مدیران دستگاه های اجرایی، با همدلی و وحدت کامل در خصوص به سرانجام رساندن اقتصاد مقاومتی حرکت کنند.

وی با اشاره به موفقیت شهرستان مانه وسملقان در تولیدات کشاورزی گفت: معرفی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان به عنوان مدیر نمونه در استان خراسان شمالی بیانگر موقعیت  فوق العاده و مستعد در تولیدات کشاورزی است.

عوض زاده گفت: لازم است همه مدیران در حوزه زیر ساختهای شهرستان با تلاش و جدیت در مقابل خواسته ارباب رجوع با تواضع تمام پاسخگو باشند و نمی توان این را پذیرفت که کسی ناراضی از اداره ای خارج شود.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری :
برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک