جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۵/۲۴/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۸:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۲۸ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۵۵
بجنورد
۱۴° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۷۸۰۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ساعت ۱۸:۰
مظلوم خداشهری در گفت‌وگو با فارس:

آیت‌الله هاشمی با ولایت شروع کرد و با دست ولائیان به خاک سپرده می‌شود

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یکی از شخصیت‌های برجسته انقلاب اسلامی بود، گفت: آیت‌الله هاشمی با ولایت شروع کرد و با دست ولائیان به خاک سپرده می‌شود.
آیت‌الله هاشمی با ولایت شروع کرد و با دست ولائیان به خاک سپرده می‌شود,

محمدامین مظلوم خداشهری عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی اکبر هاشمی رفسنجانی یکی از شخصیت‌های برجسته انقلاب اسلامی بود که برای پیروزی این انقلاب زحمت‌های فراوانی کشید و در این راه رنج‌های فراوانی را تحمل کرد.

وی افزود: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار صمیمی امام (ره) و رفیق دیرین و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سال‌های متمادی در عهد جمهوری اسلامی برای امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بود.
مظلوم خداشهری اظهار داشت: توصیه می‌کنم تمام مردم ایران اسلامی، جوانان انقلابی، دانشجویان و دانشجومعلمان چندین بار پیام مقام معظم رهبری را مطالعه کنند و از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم که این پیام را تیتر یک خبرگزاری‌های خود قرار دهند، همه باید بدانند که انقلابیون منصف و اخلاق مدار هستند و این اخلاق مداری را همه در پیام زیبای مقام معظم رهبری مشاهده کردند که ایشان با اشاره به سوابق و ابعاد مبارزه و فعالیت‌های قبل و پس از انقلاب ایشان، نمونه روشنی از الگوی مروت، اخلاق مداری و تقوای تام الهی را نشان دادند و باوجود اختلاف نظرها از مرز انصاف خارج نمی شوند.
وی افزود: مردم انقلابی جمهوری اسلامی ایران به این نکته توجه داشته باشند که جریان فتنه و ضدانقلاب در تلاش است تا درگذشت یار امام و رهبری را تبدیل به فرصتی برای حیات مجدد، جولان و تفرقه کند و مطمئنا در دستور کار خود برگزاری مراسم‌های پرحجم، فراگیر و پیوسته در نقاط مختلف کشور را برنامه ریزی خواهند کرد.
مظلوم خداشهری گفت: مردم انقلابی و مسئولان عالی رتبه کشوری باید به این نکته توجه کنند که شعارهای ساختارشکن و موج سواری برخی سران فتنه و خناسان از هم اکنون آغاز شده است آنها تلاش دارند درگذشت آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی را بهانه‌ای برای تسویه حساب با نظام و رهبری کنند، توجه و دقت در این فضا، امری ضروری است.
وی عنوان کرد: آیت الله شیخ علی اکبر هاشمی رفسنجانی متعلق به این انقلاب هستند و نکته دیگری که باید همه ما به آن دقت کنیم و اجازه ندهیم برخی فتنه گران و افراد و جریان‌های خارج نظام تلاش کنند که درگذشت آقای هاشمی را ابزاری برای مطامع و موج سواری خود کنند. به عبارت صریح تر او را متعلق به خود کنند.
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران گفت: مقام معظم رهبری در پیام خود از خناسانی یاد کردند، همان‌هایی که در فتنه 88 در فکر براندازی نظام بودند و خناسانه تلاش کردند که برخی خواص مثل سران فتنه به نظام خیانت کنند، جوانان بسیجی و انقلابی گوش به زنگ باشند که این خناسان هنوز هم سودای خیانت دارند! دشمن بداند که جوانان مومن و انقلابی به هوش هستند و اجازه نمی‌دهند که مردی که برای پیروزی این انقلاب زندان رفته و شکنجه دیده است، ضد انقلاب و خناسان مصادره‌اش کنند برای ضربه زدن به همین انقلاب!
وی افزود: مطمئنا تمامی بچه حزب الهی‌ها و انقلابی‌ها در تشییع این مبارز کهنسال شرکت خواهند کرد و هرگز اجازه نمی‌دهند که پیکر مرحوم علی اکبر هاشمی رفسنجانی روی دوش ضدانقلاب و دشمنان نظام تشییع شود.
مظلوم خداشهری اظهار داشت: جوان انقلابی هرگز اجازه نخواهد داد که جامعه دو قطبی شود به همین منظور شرکت انقلابیون در تشییع پیکر یار امام و رهبری به دشمنان و خناسان نشان می‌دهد که ایشان با ولایت شروع کرد و با دست ولائیان به خاک سپرده خواهد شد.
وی گفت: رحلت ایشان را به مقام معظم رهبری و ملت انقلابی ایران تسلیت عرض می‌کنم و برای ایشان از خداوند متعال آمرزش و مغفرت مسئلت دارم ان شاءالله که با سید الشهدا محشور باشند.

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک