پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۵/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۳۹:۲۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۱۱:۰۷
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۰۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ساعت ۹:۱۵
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان:

۴۵۰ نانوایی در استان زنجان به صورت آزاد پز فعالیت می کنند

زنجان- مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: ۴۵۰ نانوایی در استان زنجان به صورت آزاد پز فعالیت می کنند و در شهرک های اقماری نانوایی ها به صورت آزاد پز فعالیت می کنند.
۴۵۰ نانوایی در استان زنجان به صورت آزاد پز فعالیت می  کنند,

رسول منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر از فعالیت بیش از هزار و ۵۵۰ نانوایی در استان زنجان خبر داد و افزود: از این تعداد هزار و ۱۰۰ نانوایی به صورت یارانه ای فعالیت می کنند.

وی اظهار کرد: در این میان ۴۵۰ نانوایی در استان زنجان به صورت آزاد پز فعالیت می کنند و در شهرک های اقماری نانوایی های آزاد پز فعالیت می کنند.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: در شهرستان زنجان بیشتر نانوایی ها به صورت آزاد پز فعالیت می کنند.

منصوری به برگزاری دوره های آموزشی  برای نانوایان در استان زنجان اشاره کرد و یاد آورشد: این دوره ها با همکاری اداره فنی و حرفه ای استان برگزار می شود، چرا که توجه به این امر مهم باعث ارتقای کیفیت نان می شود.

وی تصریح کرد: طی سالجاری دوره های آموزشی برای نانوایان با برنامه ریزی و مدیریت به خوبی  اجرا شده است.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: طی سالجاری براساس ارزیابی های صورت گرفته زنجان در زمینه کیفیت نان رتبه برتر در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.  

منصوری با اشاره به اینکه در راستای ارتقای کیفیت نان آموزش در دستور کار این شرکت است، گفت: آموزش حرف اول را در کیفیت نان بر عهده دارد و این شرکت در طول سال برنامه آموزشی نانوایان را با همکاری سازمان فنی و حرفه ای برگزار می کند و این آموزش‌ها نیز همچنان تدوام دارد.

 

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک