پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۵/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۳۹:۲۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۱۱:۰۷
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۰۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ساعت ۹:۹
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی:

حقوق معوق حق التدریسی های خراسان شمالی هفته آینده پرداخت می شود

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی از پرداخت حقوق معوق معلمان حق التدریسی طی هفته آینده خبر داد.
 حقوق معوق حق التدریسی های خراسان شمالی هفته آینده پرداخت می شود,

قنبر علی خوش آیینه، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهارکرد: حقوق معلمان حق التدریسی هر سه ماه یکبار پرداخت می شود که اخیرا حقوق ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد پرداخت شده است.
وی اضافه کرد: همچنین حقوق سه ماهه مهر، آبان و آذر نیز طی هفته آینده و یا نهایتا ظرف 10 روز آتی پرداخت می شود.
خوش آیینه در پاسخ به گلایه های نیروهای شرکتی آموزش و پروش در مورد پرداخت نشدن حقوق معوق از سال 94 گفت: این بخش در حوزه اختیارات وی نیست و مربوط به واحد دیگری است.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی در ادامه در خصوص نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری نیز گفت: نتایج سه برابر ظرفیت اعلام شده و از هفته آینده مصاحبه و گزینش از منتخبین انجام می شود.
وی خاطر نشان کرد: داوطلبانی که موفق به قبولی در مراحل بعدی گزینش نیز شوند از مهرماه 96 در آموزش و پرورش بکارگیری می شوند.
به گزارش عصر اترک، در حال حاضر 14 هزار و 300 نفر نیروی معلم رسمی، پیمانی، مدیر، کارمند و نیروی خدماتی در مجموعه آموزش و پرورش خراسان شمالی مشغول به فعالیت و تدریس هستند و این در حالی است که آموزش و پرورش استان هنوز با کمبود 700 نیروی نیروی معلم روبرو است.
انتهای پیام/ب

 

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک