پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۵/۲۳/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۳۹:۲۵ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۳۱ - اذان مغرب:۲۰:۱۱:۰۷
بجنورد
۱۱° c

آیا تمایل دارید در کانال اترک نیوز عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۰۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ساعت ۱۲:۵۸

سارقان گوسفندان شهر ایور در چنگال قانون اسیر شدند

سارقانی از 3 استان کشور که چند شب گذشته دام‌هایی را از دامداری‌های اطراف شهر ایور سرقت کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
سارقان گوسفندان شهر ایور در چنگال قانون اسیر شدند,

به گزارش  عصر اترک به نقل از پایگاه خبری گرمه، سرهنگ حدادیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گرمه با اعلام این خبر گفت: با توجه به سرقت احشام در شهر ایور از توابع شهرستان گرمه، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به بازنگری سرقت‌های انجام شده، افزود: بررسی‌های مأموران از صحنه‌های سرقت نشانگر این بود که سرقت‌ها توسط یک باند چندنفره صورت گرفته است.

سرهنگ حدادیان ادامه داد: مأموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش شبانه‌روزی، متهمان را در  سه استان گلستان، خراسان شمالی و سمنان شناسایی و اقدام به دستگیری آنان نمودند.

وی ادامه داد: یکی از متهمان که قصد فروش دامها در استان گلستان را داشت نیز شناسایی و بازداشت شد و گوسفندان سرقت شده پس از سیر مراحل قانونی به صاحبان آن تحویل داده خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گرمه همچنین با بیان اینکه حفاظت از اماکن تجاری و دامداری‌ها و قرار دادن نگهیان در این مکان‌ها بهترین روش برای کاهش جرم و جنایت در جامعه است اظهار داشت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس حاصل نمایند.

وی خاطرنشان ساخت سامانه 197 پلیس نیز آماده دریافت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی از سوی شهروندان است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری :

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک