پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۱۲۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ساعت ۰:۰
به دلیل بارش سنگین برف

برخی مدارس آذربایجان غربی تعطیل اعلام شد

به دلیل برودت دمای هوا و بارش سنگین برف برخی مدارس آذربایجان غربی تعطیل اعلام شد.
برخی مدارس آذربایجان غربی تعطیل اعلام شد,

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه بارش برف از نیمه شب امروز در اغلب شهرهای اذربایجان غربی آغاز شده سبب تعطیلی بسیاری از مدارس شهرهای مختلف آذربایجان غربی شده است و این بارش در بسیاری از شهرها همچنان ادامه دارد.

به علت بارش برف سنگین و به علت برودت هوا، تمام مدارس مقاطع تحصیلی بخش‌های صومای برادوست و سیلوانا ارومیه در نوبت صبح امروز شنبه 9 بهمن تعطیل اعلام شد.

علاوه بر این، در شهرستان‌های خوی و پیرانشهر مدارس نواحی یک و دو تعطیل بوده و در شهرستان سلماس نیز تمام مقاطع تحصیلی شهری و روستایی نیز تعطیل اعلام شده است.

مدارس شهرستان شوط در مقطع ابتدایی شهری و تمام مقاطع تحصیلی روستایی این شهر نیز به دلیل برودت هوا و بارش برف تعطیل اعلام شده است.

در شهرستان چالدران نیز مدارس ابتدایی شهری، ابتدایی و متوسطه دوره اول (راهنمایی) روستایی نیز براساس اعلام اداره آموزش و پرورش تعطیل اعلام شده است.

مدارس ابتدایی و متوسط دوره اول شهرستان ماکو، مداری ابتدایی شهرستان‌های پلدشت، نقده و اشنویه  نیز به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام شده‌اند.

براساس اعلام اداره هواشناسی آذربایجان غربی، این بارش‌ها تا دو روز آینده همچنان ادامه خواهد داشت و شاهد کاهش دمای هوا از هشت درجه سانتی‌گراد تا 12 درجه سانتی‌گراد طی روزهای آینده خواهیم بود.

پلیس راه آذربایجان غربی نیز طی اطلاعیه‌ای از تمام شهروندان درخواست کرده به دلیل لغزنده بودن محورهای مواصلاتی استان، از تردد در محورهای مواصلاتی تا حد امکان خودداری کرده و در صورت تردد در محورهای اذربایجان غربی، خودرو خود را به زنجیرچرخ تجهیز کنند.

انتهای پیام/61001/ب

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک