چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۹:۳۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۵:۱۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۵۱۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ساعت ۵:۰

هیئت دولت باید وعده مناسب با توان خود به مردم بدهد

امام‌جمعه شهرستان فاروج از هیئت دولت خواست تا وعده‌های خود را بر اساس توان دولت بدهد و تمام تلاش خود را در تحقق این وعده‌ها بکار ببندد تا اعتماد مردم را از دست ندهد.
هیئت دولت باید وعده مناسب با توان خود به مردم بدهد,

به گزارش عصر اترک به نقل از راه فاروج؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین قلی زاده در گفتگو با خبرنگار را ه فاروج گفت: وفای به عهد سفارش اسلام بوده و اجرای قول و وعده به مردم تکلیفی بر دوش دولت‌مردان است. هیئت دولت باید قول و وعده‌های خود را مناسب با توان به مردم بدهد تا اعتماد جامعه را از دست ندهد.

وی در ادامه افزود: از هیئت دولت انتظار می‌رود تا با سفر به خراسان شمالی، به مسائل و مشکلات شهرستان‌ها به‌صورت جدی رسیدگی کرده و قول‌های داده‌شده به مردم را جامه عمل بپوشاند. حضور 4 میلیون تحصیل‌کرده بیکار در کشور نتیجه‌ای جز افزایش طلاق، کاهش آمار ازدواج و سایر آسیب‌های اجتماعی ندارد و دولت بعدی باید تمام توجه خود را به حوزه اشتغال جوانان معطوف کند.

امام‌جمعه فاروج با اشاره به اینکه تجربه نشان داده سفرهای پایان عمر دولت‌ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد، تصریح کرد: مردم فاروج انتظار دارند تا پروژه‌های نیمه‌تمام به اتمام برسد و پول بیت‌المال بر زمین نماند.
حجت‌الاسلام قلی زاده اضافه کرد: بسیاری از پروژه‌های فاروج نظیر مصلی، ورزشگاه و غیره در حد فندانسیون و غیره باقی‌مانده که لازم است با اهتمام ویژه‌ دولت تکمیل و بهره‌برداری شوند.

وی با اشاره به قول مساعد استاندار سابق مبنی بر تکمیل پروژه‌های آسفالت روستایی، گفت: مردم روستاهایی نظیر خرق که هرسال قول اتمام پروژه آسفالت را شنیده‌اند، از مسئولان انتظار دارند.
وی افزود: مدیران ارشد با قول دادن به مردم، توقع ایجاد کرده و در صورت عدم اجرای تعهدات خود، اعتماد مردم به خود را از دست می‌دهند.
امام‌جمعه فاروج خاطرنشان کرد: امید است که دولت تدبیر و امید در سفر آتی خود به خراسان ‌شمالی، مسائل مردم شهرستان‌ها را به‌صورت دقیق رسیدگی کرده و دستور پیگیری از سوی رئیس‌جمهور صادر شود.

 

پایان خبر/.77

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک