دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۷۸۶۱۶۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ساعت ۲:۴۰
فرمانده اسبق سپاه جوادالائمه خراسان شمالی:

یکی از عرصه های جهاد کنونی جبهه انتخابات است/سایه جنگ را مردم همیشه در صحنه دور کردند

سردار یوسفعلیزاده با بیان اینکه در حال حاضر ما در دوره ی جهاد کبیر هستیم ابراز داشت: یکی از عرصه ها و جبهه های جهاد کنونی جبهه ی انتخابات است
یکی از عرصه های جهاد کنونی جبهه انتخابات است/سایه جنگ را مردم همیشه در صحنه دور کردند,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم، همایش بزرگ روز عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج با حضور فرمانده اسبق سپاه جوادالائمه خراسان شمالی و سرگرد اکبری فرمانده سپاه شهرستان و حجت الاسلام موسوی امام جمعه و بسیجیان شهرستان در ناحیه مقاومت سپاه شهرستان جاجرم برگزار شد.

سردار یوسفعلیزاده در این همایش ابراز داشت: انقلاب اسلامی ایران دوران سی و هشت سالگی خودرا سپری می کند و وارد سی و نهمین سال عمر پر برکت خودشده است.درخلال این عمری که گذشته همه ی مردم در صحنه بوده اند و ایثار کرده اند و در این راه همنوایی و همکاری کرده اند و جان ها داده اند و خون دلها خورده اند که این انقلاب بتواند در مسیر خود برود.

وی افزود: اگر کلی بگوییم در این سی و هشت سال گام های بلندی برداشته ایم اما اگر جزئی تر صحبت کنیم می بینیم که وضع موجود وضعیت مطلوبی نیست و عقب ماندگی هایی داریم منطق این پرسش این است که مقصر کیست؟

وی گفت: واضح است که گوشه ای از کار شکنی ها به فعالیت های دشمن بر می گردد اما همه ی تقصیرها بر گردن دشمن نیست ،دشمن کار خودش را می کند و ماهم باید کار خودمان را کنیم،در جهاد به روی بندگان خالص خدا باز می شود.باید حرکت ما نیت ما و قیام ما کماکان جهادی و مجاهدانه باشد.

سردار یوسفعلیزاده با اشاره به ویژگی های فرد مجاهد اظهار داشت: حرکت جهادی باید برای رضای خدا باشد،توام با جد و جهد و تلاش و کوشش باشد و با خستگی و سستی توام نباشد و کسی که در صحنه جهاد می کند برخلاف میل دشمن  حرکت کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ما در دوره ی جهاد کبیر هستیم ابراز داشت: یکی از عرصه ها و جبهه های جهاد کنونی جبهه ی انتخابات است.دشمن در تلاش است که انتخابات در جمهوری اسلامی که به نفع اسلام و انقلاب است برگزار نشود و افرادی بیایند که نه تنها برای آمریکا هیچ ضرری نداشته باشد بلکه به نفع آنها باشد.

فرمانده سپاه گفت: انتحابات در کشور ما حقیقی است و هر کار و برنامه ای که در کشور انجام می شود به انتخاب ما بر می گردد.

 وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ابراز کرد: عده ای از اخم دشمنان می ترسند خب بگذارید بترسند اما حق ندارند ترس خود را به جامعه تعمیم دهند و از طرف جامعه بترسند. این روز ها صحبت های مطرح می شود که می گویند سایه جنگ را از سر کشور برداشتیم این دروغ است سایه جنگ را آحاد ملت و مردم همیشه در صحنه دور کردند .

در انتهای همایش از مربیان عقیدتی، سیاسی شهرستان تقدیر شد.

پایان خبر

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک