دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصاد مقاومتی | کد خبر: ۲۷۸۶۴۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ساعت ۳:۴۳
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم خبر داد:

پرداخت ۱۱ میلیارد وام اشتغال در جاجرم

فرمانده سپاه جاجرم گفت: طی سال ۹۴ و ۹۵ بالغ بر یک میلیارد و صد میلیون تومان وام ایجاد اشتغال به بسیجیان شهرستان جاجرم واگذار کرده ایم که در عرصه های مختلفی از جمله پرورش قارچ، صنایع دستی، دامداری، کشاورزی و... تسهیلات دریافت کرده اند.
پرداخت 11 میلیارد وام اشتغال در جاجرم,

به گزارش عصر اترک به نقل از پایگاه خبری جاجرم، فرمانده سپاه شهرستان جاجرم ابراز داشت: شعبان ماه نبی مکرم اسلام است،ان شا الله خداوند توفیق بدهد تا از فیوضات این ماه بزرگ بهره مند شویم و از مناجات شعبانیه کمال استفاده را ببریم.

وی با گرامیداشت  هفته بسیج سازندگی ابراز داشت: در مجموعه ی سپاه و بسیج این هفته مصادف است با بسیج سازندگی که خدمات بسیاری انجام داده و در جای جای کشور با کمک بسیجیان، مخلصانه بدون هیچ چشم داشتی رفع محرومیت کرده اند.

سرگرد اکبری گفت: طی سال ۹۴ و ۹۵ بالغ بر یک میلیارد و صد میلیون تومان وام ایجاد اشتغال به بسیجیان شهرستان جاجرم واگذار کرده ایم که در عرصه های مختلفی از جمله پرورش قارچ، صنایع دستی دامداری کشاورزی و... تسهیلات دریافت کرده اند.

وی با اشاره به اردوی جهادی اظهار داشت: بالغ بر سه هزار و پانصد نفر روز عزیزان بسیجی در اردوهای جهادی دانش آموزی، دانشجویی و محلات در غالب اردوهای جهادی پزشکی،سازندگی،کشاورزی شرکت کرده اند تا چهره ی محرومیت از شهرستان جاجرم زدوده شود و هم دلگرمی برای احاد ملت ایجاد شود.

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم افزود: خادمین انقلاب و بسیجیان تکلیف خودشان می دانند که محرومیت ها را ببینند و روی رفع محرومیت برنامه ریزی کنند.

وی گفت: پیش بینی می کنیم که مجموعه سپاه درسال ۹۶ رقمی بالغ بر پانصد میلیون تومان به شهرستان جاجرم تخصیص بدهند تا بتوانیم برای ایجاد اشتغال و تولید به شهروندان تسهیلات بدهیم.

سرگرد اکبری با بیان اینکه برنامه های ویژه ای برای تولید داریم اظهار داشت: دربخش سنخواست تلاش می کنیم که این شهر  را به عنوان قطب ماست بندی دراستان معرفی کنیم. و محصولات لبنی این شهر به صورت خام فروشی به فروش نرود و به صورت بسته بندی عرضه شود.

وی تصریح کرد: در بحث اردوی جهادی در سال ۹۶ پیش بینی کرده ایم که هزار و هشتصد نفر روز از اقشار مختلف بسیج در اردوها شرکت کنند در این رابطه از تلاش های مسئولین از جمله امام جمعه ی جاجرم، فرماندار، آموزش و پرورش، هلال احمر و جهاد کشاورزی که در رابطه با اردوهای جهادی با همکاری داشتند تقدیر و تشکر می کنیم.

سرگرد اکبری اظهار داشت:از عزیزان در بخش های رسانه ای تشکر می کنیم که اردوهای جهادی را منعکس می کنید و همینطور از پایگاه خبری تحلیلی جاجرم در این رابطه تقدیر و تشکر می کنیم.

پایان خبر

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک