دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۶۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ساعت ۶:۲۷

نزاع و درگیری خونین در جاجرم

سرهنگ اسماعیلیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم ابراز داشت: ساعت 15 دقیقه بامداد طی تماسی با پلیس آگاهی از نزاع و درگیری در خیابان 15خرداد خبر دادند.
نزاع و درگیری خونین در جاجرم,

به گزارش عصر اترک به نقل از پایگاه خبری جاجرم، سرهنگ اسماعیلیان فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم در گفتگو با خبرنگار ما ابراز داشت: ساعت 15 دقیقه بامداد طی تماسی با پلیس آگاهی از نزاع و درگیری در خیابان 15خرداد خبر دادند.

وی گفت: سه جوان کارگر که در شهرک صنعتی مشغول به کار بودند و در خانه مجردی زندگی می کردند. در مسیر خانه خود با یک نوجوان 14 ساله حرف هایی رد و بدل می کنند. نوجوان به برادر بزرگتر خود اطلاع می دهد و آنها به در خانه کارگرها می روند. و بعد بین آنها درگیری ایجاد می شود و از طرف ناحیه این سه کارگر چاقویی به برادر نوجوان زده می شود.

سرهنگ اسماعیلیان  بیان داشت: بعد از درگیری مردم جمع می شوند و به خانه این سه نفر می روند و با این افراد درگیر می شوند که با ورود پلیس آگاهی این قضیه ختم بخیر می شود.

وی گفت : فردی که از ناحیه شکم چاقو خورد بود به بیمارستان انتقال داده می شود و در حال حاضر این مصدوم در بیمارستان است.

فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم تصریح کرد: پرونده قضایی تشکیل شده است انشالله این موضوع در اسرع وقت از طریق مراجع قضایی رسیدگی خواهد شد.

وی ابراز داشت: در مورد این درگیری شایعه های زیادی در فضای مجازی منتشر شد  توصیه ما به مردم عزیز این است که به شایعه ها در فضای مجازی توجه نکنند و از مراجع رسمی و پایگاه های خبری خبر ها را پیگیری کنند. و اگر چنانچه از ناحیه کسی شایعه پراکنی شد قطعا پلیس فتا ورود می کند و با خاطی برخورد خواهد کرد.

 

پایان خبر

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک