چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۹:۳۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۵:۱۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۸۸۰۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ساعت ۲:۲۷

کمین تصادفات در نزدیکی بیمارستان

از افتتاح بیمارستان شهرستان فاروج چند سالی می‌گذرد و مزیت‌های فراوانی هم برای شهرستان داشته اما آنچه در این میان بسیار خطرناک جلوه می‌کند ورودی بیمارستان است که هرلحظه احتمال وقوع تصادف در این نقطه وجود دارد.
کمین تصادفات در نزدیکی بیمارستان,

به گزارش عصر اترک به نقل از  راه فاروج؛ با احداث بیمارستان در این نقطه رفت‌وآمدها در این مسیر که خود راه ارتباطی روستاهای زیادی است و شلوغی خود را دارد بیشتر هم شده است. از طرفی با احداث پارک کوهستانی که در بالادست بیمارستان تردد مردم نیز بیش‌ازپیش شده و به‌نوعی به نقطه‌ای پرتردد مخصوصاً در ساعات بعدازظهر و شب به‌ویژه در ایام بهار و تابستان تبدیل می‌شود. با افتتاح و انتقال پادگان سپاه به روبه روی بیمارستان یقیناً بر رفت‌وآمدهای این مسیر بیشتر هم افزوده خواهد شد.

اما مهم‌ترین مسئله در این راه طرز عبور و مرور وسایل نقلیه است که در وضعیت خطرناکی به سر می‌برد. از نیمه‌های پارک تا بیمارستان هیچ‌گونه بلوار کشی وجود ندارد و وضعیت دقیق این خیابان اصلاً مشخص نیست. مسیری که به گفته کارشناسان هم بسیار خطرآفرین است.

یکی از شهروندان در گفتگو با خبرنگار راه فاروج گفت: همیشه باید با استرس از این قسمت رد شوم. مسیر ناقص بلوار و عدم جدول‌بندی مناسب این مسیر همواره برای راننده‌ها مشکل‌زا بوده است.

خودروهایی که از سمت شهر به بیمارستان می‌روند با توجه به شیبی که در این نقطه هست تقریباً تا لحظات آخر هیچ دیدی نسبت به روبروی بیمارستان ندارند و از طرفی خروج ناگهانی و پرسرعت اتومبیل‌ها از بیمارستان بسیار در این مسیر خطرساز است.

رضا سودمند با تأکید به عرض کم جاده در این جاده اظهار داشت: در هنگام شب متأسفانه نور این قسمت کم است و خودروها دید وسیعی نسبت به آنچه از روبرو در حال حرکت است ندارند.

وی در ادامه افزود: این مسیر بلوار کشی و جداسازی دو طرف جاده از هم را هم ندارد که همین باعث شده که بعضی راننده‌ها در هرجایی ناگهانی اقدام به دور زدن کنند که خود این امر می‌تواند حادثه‌ساز باشد.

پارک زیبایی که در محل احداث‌شده در این شب‌ها بسیار طرفدار دارد و بسیار پررونق است، از طرفی بیمارستان هم در کنار پارک نیاز به این دارد که گاهی آمبولانس‌هایش با سرعت تمام برای نجات جان همین شهروندان از این مسیر عبور کنند. مسیری که اگر کمی به ایمنی و استانداردسازی آن رسیدگی شود مسلماً زیبایی‌های شهر را دوچندان خواهد کرد. این بار امیدواریم که مسئولان قبل از وقوع اتفاقی ناگوار نسبت به اصلاح این مسیر پرخطر اقدام کنند.

 

 

پایان خبر/.77

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک