یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۷:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس ورزشی | کد خبر: ۲۷۹۰۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ساعت ۲:۳۰
نایب رئیس هیات بسکتبال جاجرم:

بانوان در رشته بسکتبال مستعد پیشرفت هستند و مسئولین اصلا حمایت نمی کنند/ در کلاس ها با کمبود توپ روبرو هستیم

ابراهیمی مربی بسکتبال بانوان شهرستان جاجرم با اشاره به اینکه بانوان در رشته بسکتبال مستعد پیشرفت هستند، اظهار داشت: شیدا باقری یکی از بازیکنان بسکتبال جاجرم به تیم منتخب نوجوانان استان برای بازی در مسابقات کشوری دعوت شد اما حمایتی از این بازیکن نشد.
بانوان در رشته بسکتبال مستعد پیشرفت هستند و مسئولین اصلا حمایت نمی کنند/ در کلاس ها با کمبود توپ روبرو هستیم,

به گزارش عصر اترک به نقل از پایگاه خبری جاجرم، ابراهیمی مربی بسکتبال بانوان شهرستان جاجرم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم ابراز داشت: بنده از سال ۸۶به طور حرفه ای بسکتبال کار کردم و به عنوان مربی شروع به فعالیت در استان و جاجرم نمودم. همون سال به عنوان مربی تیم استان به مسابقات کشوری اعزام شدم وچند سال با تیم های آموزش و پرورش جاجرم به مسابقات استانی رفتم در کنار اینها تیم بزرگسالان جاجرم را در سال ۹۴به لیگ دسته دو کشور به همدان بردم.

نایب رئیس هیات بسکتبال جاجرم گفت: باوجود علاقه زیاد به بسکتبال ماه گذشته برای ارتقا مدرکم در کلاس درجه ۲ در اصفهان شرکت کردم.

ابراهیمی با بیان اینکه کلاس های آموزشی برای نوجوانان و جوانان شهرستان جاجرم در حال برگزاریست گفت: در رده سنی نونهالان ۲۰ نفر و در رده نوجوانان وجوانان هم ۲۰ مشغول به تمرین هستند.


وی ضمن گلایه از مسئولین اظهار کرد: سال ۹۴ برای مسابقات به لیگ کشور رفتیم اما هنوز هزینه های آن سفر را پرداخت نکرده اند و مسئولین اصلا حمایت نمی کنند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه ورزشکار نیاز به حمایت دارد تا در رشته خودش پیشرفت کند افزود: برای اینکه نام جاجرم در این رشته ورزشی بدرخشد تلاش می کنیم. امیدواریم مسئولان توجه بیشتری به ورزش بانوان به خصوص رشته بسکتبال داشته باشند تا زمینه پیشرفت این رشته در شهرستان فراهم شود.

این مربی پرتلاش با اشاره به اینکه بانوان در رشته بسکتبال مستعد پیشرفت هستند اظهار داشت: شیدا باقری یکی از بازیکنان بسکتبال جاجرم به تیم منتخب نوجوانان استان برای بازی در مسابقات کشوری دعوت شد. اما حمایتی از این بازیکن نشد.

وی با بیان اینکه در شوقان و سنخواست برای بانوان رشته بسکتبال وجود ندارد گفت: در کلاس های اوقات فراغت جاجرم با کمبود توپ روبرو هستیم و لباس متحدالشکلی نداریم.

 

پایان خبر

 

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک