دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۶/۲۴/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۹:۲۳ - اذان ظهر:۱۲:۴۳:۲۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۷:۳۲
بجنورد
۲۰° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۴۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ساعت ۱۳:۴۹

چند سوال داغ

" چند سئوال داغ" بنا دارد سئوالات شما مخاطبان و هم استانی های عزیز را با مسئولین استانی و شهرستانی در میان گذاشته و پاسخ آن ها را انتشار دهد میهمان این هفته علی حق بین رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی است.

 به گزارش عصر اترک، پیش از این محمد حسین علی نیا معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،حسن صابری رئیس شورای هماهنگی بانک های خراسان شمالی ، روح الله براتیان شهردار سابق بجنورد،یاران دادستان عمومی و انقلاب بجنورد، سید محمد لنگری،مدیرکل آموزش و پرورش استان ،سیدی سرپرست اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی ، علی زاهدی نیا مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی و جلال احمد زاده مدیر بیمه آسیای خراسان شمالی، حسن نوری سرپرست اداره کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ، یحیی نیکدل،رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان شمالی ، فهیمه مهمانواز، مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان شمالی ،رضا الله وردی، مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی و سهراب ابراهیمی مدیرعامل خانه مطبوعات استان، سرهنگ قاسمعلی عبد یوسفخانی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی امام جمعه و قئم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و براتعلی حاتمی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی، از میهمانان این بخش بوده اند، طبق هماهنگی های انجام شده این هفته جناب علی حق بین رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی مهمان بخش "چند سئوال داغ"  عصر اترک است.
 بر این اساس شما مخاطبین می‌توانید سوالات خود را ذیل این مطلب و در قسمت نظرات برای ما ارسال نمائید. سئوالات و انتقادات شما پس از دسته‌بندی توسط خبرنگار " عصر اترک" با آقای حق بین در میان گذاشته می‌شود و پاسخ ها در همین بخش انتشار داده می شود.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


نظرات شما
مرتضی غنی ابادی | 1396/06/21
0
1
باسلام دلیل اینکه برخی بانکها به قانون بخشش سود و خسارت تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان عمل نمی کنند چیست؟
نام :
ایمیل
نظر
کوروش | 1396/06/21
0
1
سلام متاسفانه بانک های استان با مشتریان خیلی بد برخورد می کنند. این درست است که بانک ها باید پیگیر دریافت اقساط خود باشند و وام گیرنده هم ملزم به پرداخت آن می باشد ولی هیچ تعقلی در پیگیری مطالبات وجود ندارد چند نمونه که برای خودم بوجود آمده را ذکر می کنم بانک ملت چند وام گرفته ام برای وامی که اقساط آن چند صد هزار تومان می باشد و در صورت تاخیر و سررسید قسط سوم مبلغ آن بیش از یک میلیون تومان می شود فورا از حقوق من کسر می کنند ولی برای وام قرض الحسنه که مبلغ کل وام دومیلیون و قسط آن نود هزار تومان است پس از تاخیر 190 هزار تومانی نامه اخطاریه به آدرس اداره فرستاده اند و به نظر می رسد تعمدی برای از بین بردن آبرو واعتبار افراد باشد تا پیگیری حقوق بانک از بانک مهر ایران خیابان امام خمینی وام گرفته ام و بعد از تاخیر دو و نیم ماهه ریس بانک تماس گرفتند و گفتند که همین امروز باید اقساط را تسویه کنید و هر چه اصرار کردم که امروز دسترسی ندارم و فردا واریز می کنم قبول نکردند وهمان روز چک اینجانب را برگشت زدند و الان بعد گذشت حدود دو هفته هیچ کاری نکردم به نظر شما شیوه وصول مطالبات درست است. این وام هایی که تمدید می شود و هر چند وقت می گوینداگر گیرندگان وام معوقه سال های گذشته تسویه کنند جریمه را می بخشیم را چه کسانی دریافت کرده اند لطفا کمی برخورد با مشتری را به کارکنان و بخصوص مدیران بانک ها آموزش دهید. من که تمام تلاشم را می کنم تا از شر بانک ها خلاص شوم و بعد از تسویه وام به هیچ عنوان با هیچ بانکی کار نکنم
نام :
ایمیل
نظر
هادی | 1396/06/21
0
1
با سلام راه های دریافت وام های قرض الحسنه و غیر ربوی ( ۴٪) را ذکر فرمایید.
نام :
ایمیل
نظر
م ن | 1396/06/25
0
1
سلام چرا باتوجه به اینکه پرداخت وام ازدواج ظربتی هست ولی بانک ملی جاجرم گفتند که حساب باز کنید ۴۰۰هزار تومان بریزید دو ماه بعد بیایید چرا چرا معاون بانک با توجه به اینکه استعلام آنلاین و برخط هست باز می دوروز دیگه جواب استعلام میاید چرا آقای معاون بانک جاجرم کارمندان اداره جات و بانک ها رو قبول ندارند مگه غیر از این هست که حقوق یک کارمند بانک ۲۰ برابر قسط ازدواج می باشد چرا و چراهای دیگر از بانک ملی جاجرم
نام :
ایمیل
نظر
اسماعیل | 1396/06/27
0
1
یک سال و نیم قبل در بانک مهر ایران استان سپرده ای را برای دریافت وام چهار درصد سپرده گذاری کردم، زمانیکه برای دریافت وام از آن بانک اقدام کردم، متصدی این بانک به من گفت که یا باید یک شخص دیگری که در این بانک دارای حساب است شما را معرفی کند و یا اینکه یک فرد دیگری با معرفی شما، در این بانک حساب باز کند. چرا؟
نام :
ایمیل
نظر
الف- ق | 1396/06/27
0
1
برای اعطای وام ازدواج چرا بانک ها از ضامن ها می خواهند که ضامن ها در همان شعبه بانک وام دهنده افتتاح حساب انجام دهند.
نام :
ایمیل
نظر
شهروند | 1396/06/27
0
1
چرا بانک وام دهنده ابتدا از ضامن ها می خواهد که در همان شعبه افتتاح حساب انجام دهند و سپس بعد از آن بانک وام دهنده به انجام استعلام از ضامن و بررسی مدارک ضامن می پردازد.
نام :
ایمیل
نظر
ناشناس | 1396/06/27
1
1
اعطای وام ازدواج به بنده تعلق گرفت، رفتم برای دریافت وام، متصدی بانک گفت باید در این شعبه حساب جدیدی باز کنی، این در حالی بود که قبلا در یکی از شعبات دیگر از همان بانک حساب بانکی داشتم. این بانک ها مگر در عصر حجر به سر می برند که ارتباطات الکترونیکی بین بانکی با هم نداشته باشند! کسی نیست که به این بازار مکاره جدید بانک ها رسیدگی کند؟
نام :
ایمیل
نظر
بجنوردی | 1396/06/27
0
0
برای دریافت وام مسکن مراجعه کردم وقعا شرایطی که گذاشتند کمتر از نزول پول نیست. 8 میلیون باید اوراق بخری که آن 8 میلیون هیچ میشود و وامی که هم می دهند 17 درصد است . به نظر شما کی میتونه همچین وامی برداره؟ لطفا از آقای صابری در خصوص وام مسکن سوال کنید.
نام :
ایمیل
نظر
آشنا | 1396/06/28
0
0
با سلام ، لطفا از آقای صابری بپرسید چرا با وجود چندین باجه مشتریان در بانک تنها تعداد کمی به مردم پاسخگو هستند و باید مشتریان زمان طولانی را در بانک منتظر نوبت باشند.
نام :
ایمیل
نظر
حمید | 1396/07/01
0
0
با سلام ، آیا وام مسکن مشمول معاملات قول نامه ای هم می شود؟
نام :
ایمیل
نظر
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک