چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۶/۲۰/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۷:۵۶ - اذان ظهر:۱۲:۴۲:۱۵ - اذان مغرب:۲۰:۲۶:۴۱
بجنورد
۲۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۷۹۴۶۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ساعت ۱۹:۳۷

ثبت ۱۲ مورد وقف جدید در شهرستان فاروج طی سال جاری

راه فاروج-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فاروج از ثبت 12 مورد وقف جدید در سال جاری خبر داده و افزود: این وقف‌ها به نیت‌های ساخت و توسعه خانه عالم، توسعه مساجد، تامین نیازهای بقاع متبرکه، برنامه‌های قرآنی و... از سوی واقفان ثبت‌شده است.

به گزارش راه فاروج؛ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فاروج گفت: موقوفه واقف خیراندیش (مرحوم آموزگار)، برای ساخت جامعه القرآن و زینبیه در زمینی به گستره 800 مترمربع آغازشده که زیربنای طرح 450 مترمربع و در 2 طبقه است

وی در ادامه افزود: این طرح در مرحله اجرای فونداسیون بوده و هزینه به کمک خیّران تاکنون تا 400 میلیون ریال تامین شده است و در دو مرحله، ابتدا طبقه همکف ساخته و به‌منظور هردو نیت استفاده خواهد شد.

سعید علی پور صحرا در گفتگو با خبرنگار راه فاروج اظهار داشت: زمینی به مساحت 110 مترمربع با کاربری مسکونی در روستای سه گنبد به نیت ساخت خانه عالم امسال وقف شد که پس از ثبت آن در سامانه جامع موقوفات، خود واقف شروع به ساخت ساختمان خانه عالم کرده است.

وی همچنین بیان کرد: این طرح با 60 متر زیربنا آغاز و امروز به مرحله ظریف‌کاری (گچ کاری) رسیده و نزدیک به 400 میلیون ریال از سوی واقف (حاج علی‌اصغر آخرتی) هزینه شده است که طی چند روز آینده به پایان می‌رسد.

 

پایان خبر/.77

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک