دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۶/۲۴/۲۰۱۸
اذان صبح:۰۳:۲۹:۲۳ - اذان ظهر:۱۲:۴۳:۲۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۷:۳۲
بجنورد
۲۰° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۴۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ساعت ۱۲:۲۲
به مناسبت بزرگداشت روز خانواده وتکریم از بازنشستگان؛

همایش تجلیل از ۵ بازنشسته  نمونه تامین اجتماعی خراسان شمالی برگزار می شود

رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خراسان شمالی از برگزاری همایش تجلیل از 5 بازنشسته  نمونه تامین اجتماعی استان در روز شنبه 25 شهریورماه خبرداد.
 همایش تجلیل از 5 بازنشسته  نمونه تامین اجتماعی خراسان شمالی برگزار می شود,

رمضان مجیدنیا، رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خراسان شمالی در گفت وگو با خبرنگار عصر اترک،گفت:  به مناسبت  بزرگداشت«روز خانواده وتکریم بازنشستگان»با هدف شناسایی و معرفی بازنشستگان فرهیخته و نخبه همایش تجلیل از بازنشستگان نمونه درکل استان ها  برگزار می شود.

وی افزود: برهمین اساس دراستان خراسان شمالی همایش تجلیل از بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی استان در روز شنبه 25 شهریورماه با حضور جمع کثیری از بازنشستگان در محل هتل داریوش بجنورد برگزار می شود.

وی از تجلیل 5 بازنشسته نمونه دراین همایش خبرداد واز جمله این  بازنشستگان را یک کارافتاده نمونه از شیروان، 2 بازنشسته نمونه یک نفر از آشخانه و دیگری از اسفراین ، 2 خانواده بازمانده هر دو از شیروان عنوان کرد.

مجید نیا  در رابطه نحوه انتخاب بازنشستگان نمونه گفت: همه ساله براساس فراخوان سازمان تامین اجتماعی بازنشستگان ومستمری بگیران در بخش های مختلف فرهنگی مورد ارزیابی و امتیاز بندی قرار می گیرند وانتخاب می شوند.

وی محورهای انتخاب بازنشستگان نمونه را در زمینه های مختلف فرهنگی از جمله  فـرهنگ و هنـر، ایـثـار و فـداکـاری،کارآفرینی وایجاد اشتغال، علـوم ، آمـوزش و پژوهش، فعالیتهای ورزشی و تندرستی، فعالیتهای اجتماعی و عام المنفعه ذکر کرد.

وی تعداد کل بازنشستگان و مستمری بگیران استان خراسان شمالی را بیش از 12 هزار نفر اعلام کرد.

تعداد شرکت کنندگان این همایش را حدود 200 نفر بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی از کل استان عنوان کرد واظهارداشت: حداقل از هر شهرستان 60 بازنشسته و مستمری بگیر شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/ب

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک