یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۷۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ساعت ۰:۴۵
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد:

آغازطرح راهداری زمستانی آذربایجان غربی/استقرار راهداران در۶۷ نقطه

اروومیه – مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از آغاز اجرای طرح راهداری زمستانی در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
آغازطرح راهداری زمستانی آذربایجان غربی/استقرار راهداران در۶۷ نقطه,

عبدالحسین علی اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه همزمان با اجرای این طرح امدادگران راهداری در ۶۷ نقطه استان مستقر شدند افزود: ۸۰۰ راهدار با ۴۳۰ ماشین آلات سنگین و سبک در این طرح مشارکت می کنند.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح ۱۵ هزارتن نمک و ۴۵ هزار تن ماسه تهیه شده است عنوان کرد: گشت راهداری و امداد آمادگی لازم را برای اجرای طرح زمستانی در ۱۸ گردنه مهم وصعب العبور و برف گیر استان در راه های اصلی و۷۸ گردنه روستایی که حدود ۱۳ میلیون ۵۱۴ کیلومتر مربع راه معادل ۱۸ ملیون و ۷۵۸ کیلومتر راه همسنگ می شود دارد.

علی اکبری با اشاره به حضور مستمر اکیپ‌های راهداری در جاده‌های استان اظهارداشت: ازاقدامات این سازمان آمادگی کلیه راهدارخانه ها در سطح استان جهت اسکان اضطرای مسافران و شناسایی نقاط مستعد کولاک با بهره گیری از تجارب سال های گذشته وبرنامه ریزی های لازم جهت عدم انسداد مقاطع مذکوراست.

علی اکبری با بیان اینکه۶۷ راهدارخانه در طول طرح زمستانی راهداری فعال است که در صورت نیاز به کاربران جاده‌ای خدمات‌رسانی امدادی و در صورت نیاز اسکان موقت انجام خواهد پذیرفت، ادامه داد: با حداکثر توان در خدمت مردم و تمامی مترددین جاده ای بویژه در فصل بارندگی هستیم.

وی یاد آور شد: در سه ماه آخر سال با توجه به برودت هوا برنامه سفر خود را متناسب با شرایط جوی تنظیم کنند و تجهیزات مورد نیاز از جمله زنجیر چرخ و چراغ چشمک‌زن و جعبه کمک‌های اولیه و کپسول اطفاء حریق را همراه داشته باشند.​

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ی با بیان اینکه در این خصوص راهداری‌ها تجهیز و ماشین‌آلات راهداری‌ها نیز به روز شده‌اند، اعلام کرد: آذربایجان غربی دارای ۶۷ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی خود است که مام این راهدارخانه‌ها تجهیز و به روزرسانی شده‌اند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک