پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۷۹۷۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ساعت ۰:۳۹
در گفت و گو با عصر اترک عنوان شد:

۵۲۰ میلیارد تومان، سهم اعتباری راه آهن اسفراین-بجنورد-شیروان از بودجه ۹۷/اختصاص ۵۰ میلیارد تومان اسناد خزانه به پیمانکاران جاده بجنورد به جنگل گلستان

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال 97 در مجلس شورای اسلامی، گفت: در تنظیم این بودجه 520 میلیارد تومان اعتبار برای اختصاص به پروژه راه آهن اسفراین-بجنورد- شیروان در نظر گرفته شده است.
520 میلیارد تومان، سهم اعتباری راه آهن اسفراین-بجنورد-شیروان از بودجه 97/اختصاص 50 میلیارد تومان اسناد خزانه به پیمانکاران جاده بجنورد به جنگل گلستان,

علی قربانی، نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس در گفت و گو با عصر اترک درباره لایحه بودجه سال 97 اظهار کرد: به طور کلی اعتبارات بودجه سال 97 کشور در مقایسه با اعتبارات سال 96، 10 درصد کمتر لحاظ و تنظیم شده است.

قربانی در ادامه عنوان کرد: در لایحه بودجه سال 97 برای ادامه عملیات اجرایی راه آهن اسفراین- بجنورد-شیروان از محل صندوق توسعه ملی 500 میلیارد تومان و از محل اعتبارات بودجه عمومی کشور نیز 20 میلیارد تومان پیش بینی اعتبار شده است.

وی همچنین افزود: برای ادامه عملیات راه سازی محور بجنورد به جنگل گلستان نیز 45 میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال 97 در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: نمایندگان مردم استان در مجلس در تلاش هستتند سهم اعتباری مناسبی را از بودجه سال 97 کشور برای پروژه های بسیار مهم استان از جمله راه آهن، سدها و راه ها برای خراسان شمالی مصوب کنند.

قربانی در خاتمه با اشاره به عملیات راهسازی محور بجنورد به جنگل گلستان عنوان کرد: اخیرا وزارت راه و شهرسازی از محل اعتبارات ملی 50 میلیارد تومان را در قالب اسناد خزانه به خراسان شمالی اختصاص داده است تا به پیمانکاران پروژه محور بجنورد به جنگل گلستان اعطا شود و عملیات راهسازی این محور ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک