چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۹:۳۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۵۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۵:۱۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۷۹۷۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ساعت ۵:۱۴

گشایش نمایشگاه عکس «قاب مهربانی» در گرمه+تصاویر

مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه گفت: نمایشگاه عکس قاب مهربانی روز گذشته در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی این شهرستان گشایش یافت .
گشایش نمایشگاه عکس «قاب مهربانی» در گرمه+تصاویر,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری گرمه، ابراهیم عباس پور مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمه گفت: این نمایشگاه از سوی انجمن عکاسی شهرستان گرمه با همکاری آموزشگاه آزاد سینمایی هفت، باشگاه کوهنوردان کوهیار و موسسه عطوفت با ٥٠ اثر از ٢٤ هنرمند عکاس برپا شد .

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه عکس قاب مهربانی با موضوع طبیعت و انسان، اظهار کرد: هدف از گشایش این نمایشگاه ترویج فرهنگ مهرورزی و حمایت از بیماران سرطانی دانست .

وی گفت: در این نمایشگاه آثار مجید پویانفر و حسن نجاری از هنرمندان عکاس این شهرستان هم در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است .

عباس پور خاطر نشان کرد: نمایشگاه عکس قاب مهربانی از بیست و یکم آذرماه صبح ها از ساعت ٨ تا ١٤ و عصرها از ساعت ١٧ تا ٢١ برای بازدید عموم علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری شهید صادقی شهرستان گرمه دایر است.

/انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک