چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۴۶:۵۳
بجنورد
۳۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۸۰۱۱۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ساعت ۷:۱۳

مدیریت ناجا در حوادث اخیر قابل تحسین است

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر پاسداران گفت:اقتدار و مدیریت نیروی انتظامی در حین مظلومیت قابل تقدیر و تحسین است.
مدیریت ناجا در حوادث اخیر قابل تحسین است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ؛ عبدالرضا عزیزی امروز در جلسه تعاملی با معاونان و فرماندهان انتظامی شیروان اظهار داشت: مظلومیت نیروی انتظامی در کنار اقتدار در مرزها در میدان و عمل قابل مشاهده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس با بیان اینکه کارکنان ناجا با مردم اجتماعی برخورد می کند افزود:کارکنان ناجا برای اینکه به مردم آسیب نرسد در اغتشاشات اخیر از حق خود گذشته و چند شهید به این انقلاب اهدا کردند.

وی با اشاره به اینکه پلیس جمهوری اسلامی ایران با امکاناتی که در اختیار دارد از پلیس های دیگر دنیا موفق تر عمل کرده است خاطر نشان کرد: کشفیات و مبارزه با مواد مخدر از نماد اقتدار پلیس است.

نماینده مردم شهرستان شیروان "اقتدارتوآم با رآفت"را مهمترین ویژگی پلیس در تراز نظام جمهوری اسلامی بیا کرد و اظهار داشت:نیروی انتظامی بایستی مقتدر باشدو روز به روز بر اقتدار خود بیافزاید اما در عین حال نیز باید نسبت به مردم یار مهربان باشد.

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر پاسداران گفت: اقتدار و مدیریت نیروی انتظامی در حین مظلومیت قابل تقدیر و تحسین است.

وی در پایان با اشاره به اقتدار نیروی انتظامی افزود:اقتدار نیروی انتظامی بایستی طوری باشد که خلافکاران و مجرمان با دیدن ماموران وحشت کنند اما عامه مردم با دیدن پلیس دلشان لبریز از محبت شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک