سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۸/۲۰/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۴:۲۷:۳۰ - اذان ظهر:۱۲:۴۴:۰۸ - اذان مغرب:۱۹:۴۶:۵۳
بجنورد
۳۲° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۸۰۱۱۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ساعت ۶:۱

دشمنان نظام با آشوب به دنبال ناامید سازی مردم هستند

فاروج من-امام‌جمعه شهرستان فاروج با اشاره ناکامی قدرت‌های استکباری در مهار توان و اقتدار ايران اسلامى گفت: دشمنان نظام تمركز خود را بر مسئله‌سازی‌ها و يا چالش‏ سازى‏هاى مسؤولين داخلى و ناتوانى آن‏ها در حل مسائل مردم معطوف كرده تا از این طریق مردم را ناامید سازند.

به گزارش فاروج من؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی قلی زاده در خطبه‌های نماز جمعه امروز فاروج سخنرانی 29 بهمن مقام معظم رهبری را یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین جلسات ایشان دانسته و گفت اگر انقلاب به آفاتى، چون اشرافی گری، دل سپردن به طبقات مرفه و زياده‏خواه به‏جاى توجه به طبقه ضعيف، تكيه و اميد بستن به خارجى‏ها به‏جاى تكيه به مردم مبتلا شود، به حركت در سمت ارتجاع دچار شده است.

قلی زاده ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامى كه از رويارويى مستقيم با اين انقلاب نااميد گشته‏اند، در جهت ايجاد و تقويت آفات و تشديد آسيب‏هاى وارده به انقلاب از هيچ اقدامى دريغ نخواهند كرد.

وی افزود: دوستداران و مسؤولين نظام بدانند و آگاه باشند كه هيچ انقلابى بدون مبارزه مستمر و دائم با آفات و آسيب‏هاى آن نمى‏تواند هميشه از جايگاه مقتدرى برخوردار بوده، موفقيت‏ها و دستاوردهاى آن تضمين گردد.

امام‌جمعه شهرستان فاروج گفت: اولویت مجلس، دولت و دست‌اندرکاران باید خدمت به مستضعفین و محرومان باشد چراکه بالاترین عبادت خدمت به محرومان است و بی‌توجهی به نیازمندان عقوبت الهی را در پی دارد.

وی مردم محوری اقتصاد مقاومتی را درگرو فساد ستیزی دانسته و افزود: اگر مى‏خواهيم مردم درصحنه اقتصاد باشند، بايد صحنه اقتصادى امنيت داشته باشد، اگر امنيت را مى‏خواهيم، بايستى دست مفسد و سوءاستفاده‏چى و دور زننده قانون و شكننده قانون بسته بشود.

ناامید سازی مردم ایران با آشوب و چالش پروژه جدید دشمن

خطیب جمعه فاروج آشوب و چالش را پروژه جدید دشمنان نظام برای ناامید سازی مردم عنوان کرده و افزود: قدرت‌های استكبارى در مهار توان و اقتدار ايران اسلامى در منطقه و جهان معاصر ناکام مانده‌اند و نقطه اصلى تمركز خود را بر مسئله‌سازی‌ها و يا چالش ‏سازى‏هاى مسؤولين داخلى و ناتوانى آن‏ها در حل مسائل مردم معطوف كرده و از اين طريق تلاش دارند تا ظرفيت و پايگاه مردمى نظام را تخليه كنند.

قلی زاده با اشاره به ناکامی آمریکا در شورای امنیت گفت: بسيارى از كارشناسان معتقدند كه مطرح كردن مسائلى ازجمله حمايت موشكى ايران از يمن، نقض قطعنامه ۲۲۱۶، قطعنامه ۲۲۳۱ و...، درواقع به اين دليل است كه آمريكايى‏ها افكار عمومى بين‏المللى را با آنچه از آن به‏عنوان «بحران موشكى» ايران ياد مى‏كنند، آشنا سازند تا زمينه را براى مذاكره پيرامون اين موضوع فراهم كنند.

وی ادامه داد: آمريكايى‏ها شدیداً در تلاش هستند تا ايران را به‏عنوان عامل اصلى ناامنى در منطقه به رسانه‏ها مخابره و به افكار عمومى معرفى كنند و اسرائیل را از متن به حاشیه برانند و موردتوجه قرار نگیرد و ایران را جایگزین کنند.

قلی زاده خاطرنشان کرد: غربى‏ها در گام اول، عادى‏سازى پنهانى روابط برخى از كشورهاى عربى منطقه با اسرائيل را كليد زدند و در گام دوم، پروژه مصون‏سازى اسرائيل از تحولات منطقه و تلاش براى تبديل كردن ايران به مشكل اول منطقه را دنبال مي‏كنند.

 

انتهای پیام./

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک