سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۵۲:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۷:۰۹ - اذان مغرب:۲۰:۱۸:۳۶
بجنورد
۲۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۸۰۱۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ساعت ۷:۱۹

جلسه هم اندیشی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان شیروان

فرماندارشهرستان شیروان،گفت: برای سال ۹۷ برنامه ریزی داشته باشیم تا دانشگاه ها و آموزش و پرورش حضور پررنگی در زندگی مردم با تاکید بر حوزه اقتصادی و فرهنگی داشته باشند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیروان ؛ جلسه هم اندیشی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان شیروان با حضور امین رضا مرآتی فرماندارشهرستان شیروان ، روسا و اعضای هیات علمی دانشگاه ها و فرهنگیان شیروان برگزار شد.

 

امین رضا مراتی در جلسه هم اندیشی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان شیروان گفت:برای انجام امورات اجرایی در هر بخش از حوزه کاری ، نیاز به پیوست علمی و نظری داریم  وهمچنین برای سال ۹۷ برنامه ریزی داشته باشیم تا دانشگاه ها و آموزش و پرورش حضور پررنگی در زندگی مردم با تاکید بر حوزه اقتصادی و فرهنگی داشته باشند.

وی افزود:اگر قراراست اقتصاد مقاومتی محقق شود همه برش های اقتصادی شهرستان باید اصلاح شود و این مهم با همت صاحبان علم و اندیشه اتفاق خواهد افتادو باید نخبگان را در انجام امورات مختلف به رسمیت بشناسیم و نخبگان نیز باید از داخل دانشگاه به بیرون بیایند و وارد حوزه های مختلف کاری جامعه شوند حتئ در تمامی حوزه ها مخصوصا حوزه فرهنگ سازی و اقدام مستقیم ، مشاوره های همه اقشار را می پذیریم ولی متاسفانه در سنوات گذشته نتوانستیم در شهرستان واحدهای مولد ایجاد کنیم.

 

فرماندار شیروان اظهار داشت: از اقدامات پروژه محوری باید پرهیز کنیم و آینده نگری بیشتری داشته باشیم که اگر دانش و علم را اجرایی کنیم میتوانیم به یک قطب موفق منطقه تبدیل شویم وهمچنین حوزه پژوهش اثر گذاری در حوزه اجرایی شهرستان نداشته و ندارد.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک