سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۷/۱۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۵۲:۰۸ - اذان ظهر:۱۲:۴۷:۰۹ - اذان مغرب:۲۰:۱۸:۳۶
بجنورد
۲۱° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس علمی و فناوری | کد خبر: ۲۸۰۱۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ساعت ۱۸:۲۸

غیرانقلابی‌ها؛ مشکل اصلی ما در کشور هستند

فاروج من-امام‌جمعه شهرستان فاروج با اشاره به طرح اعاده اموال نامشروع برخی مسئولین، این طرح را مانع از اختلاس‌های میلیاردی دانسته و گفت غیرانقلابی‌ها امروز مشکل اصلی ما در کشور هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قلی زاده در گفتگو با خبرنگار فاروج من گفت: اگر به اصل قانون اساسی توجه می‌شد اختلاس‌های میلیاردی در کشور نداشتیم زیرا برخی از اموال نامشروع برای مسئولان و یا وزیران با توجه به سمت‌ها و دسترسی‌هایی که داشته‌اند اتفاق افتاده است.

قلی زاده ادامه داد یکی از مصادیق بی‌عدالتی این است که عده‌ای در کشور خود را آماج حملات و ضربه‌هایی که به انقلاب وارد می‌شود قرار می‌دهند و در عرصه‌های گوناگون ازجمله جنگ تحمیلی شرکت می‌کنند، اما عده دیگری در کشور پی دنیا و قدرت خود هستند که مشکل اصلی ما همین غیرانقلابی‌ها هستند

وی افزود: طرح اعاده اموال نامشروع عمل بسیار خوبی است که می‌تواند مانع از اختلاس‌های میلیاردی شود و باید نمایندگان نسبت به اجرای این طرح تمام همت خود را بکار گیرند

امام‌جمعه فاروج گفت: برخی نمایندگان ما متأسفانه خود را وامدار و وابسته به برخی افراد و قدرت‌ها کرده‌اند که این آزادی آن‌ها را سلب کرده و نمی‌توانند آزادانه در دفاع از حق مردم و بیت‌المال گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: از نمایندگان درخواست داریم که در راستای احقاق حقوق مردم و اجرای قانون اساسی گام بردارند و بدانند که مردم در این موضوع پشتیبان آن‌ها هستند.

 

انتهای پیام./

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک