چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۳۵۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ساعت ۴:۴۶

شهردار جدید شوقان معارفه شد

فرماندار جاجرم در جلسه تودیع و معارفه شهردار جدید شهر شوقان رمز موفقیت در توسعه همه جانبه را مشارکت حداکثری احاد مردم و دستگاه های اجرایی در اجرای برنامه ها و سیاست های دولت دانست.
شهردار جدید شوقان معارفه شد,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم؛ دکتر محبی فرماندار جاجرم در جلسه تودیع و معارفه شهردار جدید شهر بخشدار شوقان ، اعضای شوراهای اسلامی بخش و شهر شوقان و جمعی از معتمدین این بخش در محل سالن جلسات بخشداری شوقان برگزار شد بر اهمیت همکاری و مشارکت مردم و مسئولین در اجرای برنامه های دولت تاکید نمود.
 
فرماندار جاجرم با اشاره به مشارکت مردم و دستگاهای اجرایی در روند موفقیت برنامه های توسعه ای افزود : توسعه محصول جذب مشارکت مردمی و تمامی احزاب است.
 
وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های شهردار و اعضای شورای اسلامی سابق شهر شوقان انتصاب آقای سید تقی هاشمی نژاد را به عنوان شهردار جدید شهر شوقان تبریک گفت و خواستار افزایش تعامل و همکاری بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شد.

انتهای پیام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک