جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۵:۵۰ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۱۰ - اذان مغرب:۱۷:۵۱:۲۱

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۶۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ساعت ۴:۲۳

حمل بار در راه آهن زاگرس افزایش ۱۵ درصدی دارد

اندیمشک - مدیرکل راه‌آهن زاگرس گفت: بر اساس آمارها، حمل بار در سه ماهه نخست سال‌جاری به نسبت مدت مشابه در سال گذشته رشدی ۱۵ درصدی نشان می‌دهد.
حمل بار در راه آهن زاگرس افزایش ۱۵ درصدی دارد,

مهرداد انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: افزایش رضایتمندی شهروندان، مسافران، صاحبان‌بار، کمک و حمایت از کار و کسب و رونق اقتصادی از اهداف و اولویت‌های مهم راه‌آهن ناحیه زاگرس محسوب می‌شود.

وی افزود: حمل بار در سه ماهه نخست سال‌جاری به نسبت مدت مشابه در سال گذشته از رشد نشان داده و راه‌آهن به دنبال توسعه خدمات در حوزه ریلی است.

مدیرکل راه‌آهن ناحیه زاگرس گفت: با توجه به آمارها در سه ماهه نخست سال به نسبت مدت مشابه در سال گذشته راه‌آهن در حوزه حمل بار افزایش ۱۵ درصدی تناژ بارگیری داشته که گامی مهم در عرصه خدمت و رونق اقتصادی در منطقه خواهد بود.

انصاری با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۶ هزار و ۵۵۸ تن بار از طریق راه‌آهن زاگرس انتقال یافت، اظهار کرد: میزان بار حمل شده رشد ۱۵ درصدی نشان داده و میزان حمل بار توسط این اداره کل در سه ماهه نخست امسال به ۱۳۴ هزار و ۲۱۳ تن رسید.

وی با بیان افزایش ۱۵ درصدی تناژ بارگیری در سه ماهه نخست سال، گفت: راه‌آهن زاگرس از آمادگی کامل برای خدمت‌گزاری به شهروندان، مسافران و صاحبان صنایع برای سهولت در حمل‌بار و ایجاد رونق اقتصادی در کسب‌وکار است.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک