پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۷/۶/۲۰۲۲ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۰۶۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ساعت ۰:۴۸
اتاق بازرگانی خراسان شمالی برگزار می کند

همایش روز ملی صنعت ومعدن در خراسان شمالی

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از برگزاری همایش بزرگ گرامیداشت روز ملی صنعت ومعدن دراستان از سوی اتاق بازرگانی در 13 تیرماه امسال با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان خبرداد.
همایش روز ملی صنعت ومعدن در خراسان شمالی,

محمد صمدی، رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در گفت وگو با خبرنگار عصر اترک به دهم تیرماه روز ملی صنعت ومعدن در تقویم رسمی کشور اشاره کرد وگفت: این همایش بزرگ دراستان خراسان شمالی در روز چهارشنبه 13 تیرماه سال جاری از سوی اتاق بازرگانی با همکاری سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان برگزار می شود.

وی از حضور و سخنرانی یکی از معاونین وزارت صنعت ،معدن وتجارت دراستان طی این همایش خبرداد وافزود: دراین همایش استاندار ،رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان، مقامات ارشد اقتصادی استان،مدیران کل و جمع کثیری از صنعتگران ومعدن کاران استان حضور خواهند یافت.

صمدی محور برگزاری همایش روز ملی صنعت، معدن را حمایت از کالای ایرانی اعلام کرد واظهار کرد: برنامه ریزی شده در این روز ملی از تلاش های بی وقفه صنعت کاران،معدن کاران،فعالان اقتصادی استان به نحوه شایسته تقدیر و تجلیل شود.

وی روز ملی صنعت ومعدن را درکشور روز وحدت و همدلی فعالان صنعتی و معدنی با دولت ، مسئولان و مردم دانست وافزود: دراین همایش فعالان صنعتی و معدنی استان به بیان اقدامات و فعالیت های خود می پردازند.

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی به اهمیت و جایگاه صنعت گران ومعدن کاران در اقتصاد کشور پرداخت واز دولت و تمام مسئولان کشوری، استانی خواست حمایت های لازم را در بخش صنعت،معدن و فعالان اقتصادی داشته باشند.

وی ازتجلیل و قدردانی 7 صنعت گر نمونه و 3 معدن کار نمونه استانی درهمایش ملی صنعت ومعدن استان خبرداد .

گفتنی است همایش روز ملی صنعت ومعدن دراستان خراسان شمالی در روز چهارشنبه 13 تیرماه درمحل سالن اجتماعات استانداری راس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

05832427651 الی 2

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک