چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲/۱۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۴۶ - اذان ظهر:۱۱:۵۴:۳۲ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۱۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۰۷۷۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ساعت ۷:۲۰
امام جمعه شهرستان جاجرم:

اگر مشکلی در کشور هست مشکل از اسلام نیست بلکه از مسلمانی ماست/ حج مرکز پاکیهاست

امام جمعه شهرستان جاجرم با اشاره به فرا رسیدن موسم حج گفت: حج مرکز پاکی هاست که باید روح و بدن و زندگی را پاک کرد، کسانی که به حج می روند قبلش باید قرضهای خود را به مردم بدهند و خمس و زکات مالشان را پرداخت کنند.
اگر مشکلی در کشور هست مشکل از اسلام نیست بلکه از مسلمانی ماست/ حج مرکز پاکیهاست,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان جاجرم در خطبه های عبادی سیاسی این هفته شهرستان جاجرم ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت:خانمی که حجابش را رعایت کند خداوند شادابی زیبایی های اورا نگه می دارد.

وی با اشاره به روز شورای نگهبان ابرازداشت:شورای نگهبان به عنوان عالم و ناظر دین وظیفه اش این است که قوانین مجلس را با اسلام تطبیق دهد.

حجت الاسلام موسوی گفت: در شهرستان ما به برکت کارخانه ی آلومینا خیلی از مسائل مربوط به بیمه ی تامین اجتماعی حل شده است اما انتظار مردم از بیمه ی تامین اجتماعی بیشتر از اینهاست.

وی با بیان اینکه اگر مشکلی در کشور است مقصر اسلام نیست بلکه از مسلمانی ماست افزود :  امروز اگر گرانی و مشکلات اقتصادی است از بی تدبیری ماست.

امام جمعه شهرستان جاجرم با اشاره به دسیسه های دشمنان اسلام در ناآرامی های اخیر بیان داشت:دشمنان از بی تدبیری مسئولین سوءاستفاده میکنند و دست به دست هم داده اند و شمشیر را از رو بسته اند که در ایران ناآرامی ایجاد کنند، اما بدانند ملت ایران بصیر هستند و از دین و کشور خودشان با تمام قدرت دفاع خواهند کرد .

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با اشاره به فرا رسیدن موسم حج گفت: حج مرکز پاکی هاست که باید روح و بدن و زندگی را پاک کرد، کسانی که به حج می روند قبلش باید قرضهای خود را به مردم بدهند و خمس و زکات مالشان را پرداخت کنند.

وی خطاب به کسانی که به حج اعزام می شوند اظهار داشت:سعی کنید از حواشی بزنید و به امورات اصلی برسید،جوری نباشد که سوغاتی ها و ولیمه ها چیزی برابر هزینه ی حج باشد.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به روز ولادت حضرت معصومه که به عنوان روز دختر نامگذاری شده بیان داشت:دختران ما امروزه باید الگوی خود را حضرت فاطمه ی معصومه قرار دهند و از قدار دادن الگوهای غربی پرهیز کنند.

وی با اشاره به ویژگی های دختر نمونه  افزود: دختران ما باید عصمت و پاکی داشته باشند و از جهل و نادانی دور باشند،دختر نمونه باید در نزد خدا جایگاه داشته باشد و مایه ی تقرب الی الله باشد و دختری انقلابی باشد نه دختری که در خیابان ها و کوچه ها دلربایی کند.
 
انتهای پیام

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک