پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰/۱/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۱:۲۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۰:۱۱ - اذان مغرب:۱۷:۴۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۰۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ساعت ۵:۶
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین:

اصحاب رسانه قوه پنهان و ظرفیت ویژه پلیس می باشند

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین در جمع اصحاب رسانه شهرستان اسفراین گفت: اصحاب رسانه قوه پنهان و ظرفیت ویژه پلیس می باشند.
اصحاب رسانه قوه پنهان و ظرفیت ویژه پلیس می باشند,
به گزارش عصر اترک به نقل از  سپهرآیین ، سرهنگ جاوید مهری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسفراین با تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار در جمع اصحاب رسانه شهرستان اظهار کرد: با تلاش های شبانه روزی و اقدامات موثر مجموعه انتظامی شهرستان وضعیت مناسب امنیتی در سطح شهرستان برقرار است.

وی با تشکر از همدلی و همکاری مردم با نیروی انتظامی گفت: در 4 ماهه نخست امسال مقدار 21 کیلو گرم مواد مخدر کشف و ضبط شده است و تعدادی متهم در این زمینه به مراجع قضایی معرفی شده اند.

سرهنگ مهری با اشاره به افزایش 8 درصدی کشف سرقت ها در سطح شهرستان تصریح کرد:  نقص در قوانین برخورد با سارقین  و عدم بازدارندگی قوانین باعث افزایش سرقت در سطح شهرستان شده است که 73 درصد از سرقت ها نیز کشف و متهمین به مراجع قضایی معرفی شده اند.

وی گفت: در 4 ماهه نخست امسال میزان تصادفات درون شهری 36 درصد افزایش ،میزان فوتی های تصادفات درون شهری 33 درصد کاهش و تعداد مجروحین تصادفات درون شهری 87 نفر بوده است.

سرهنگ مهری با اشاره به افزایش 16 درصدی تصادفات برون شهری افزود: تعداد مجروحین تصادفات برون شهری 99 نفر و افزایش 22 درصدی داشته است.

وی با بیان برخورد قاطع پلیس با برهم زنندگان نظم عمومی و مزاحمین نوامیس مردم گفت: در 4 ماهه نخست امسال تعداد 262 خودرو مزاحمین نوامیس و  آلودگی صوتی و تعداد 700 دستگاه موتور سیکلت توقیف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان نیز با تشکر از همراهی اصحاب رسانه شهرستان با نیروی انتظامی ، از همراه نشدن مردم اسفراین در فراخوان های ضد انقلاب تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این نشست از اصحاب رسانه شهرستان به مناسبت روز خبرنگار تقدیر شد.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک