سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۳/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۰۲:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۱۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ - ساعت ۱:۳۴
فرماندار جاجرم:

بهره برداری از ۱۲۱ طرح با اعتباری بالغ بر۳۱میلیارد و ۷۹۵ میلیون در هفته دولت

فرماندار جاجرم گفت: در هفته دولت امسال ۱۲۱ طرح با اعتباری بالغ بر۳۱میلیارد و ۷۹۵ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.
بهره برداری از  ۱۲۱ طرح با اعتباری بالغ بر۳۱میلیارد و ۷۹۵ میلیون در هفته دولت,

به گزارش عصر اترک به نقل از  پایگاه خبری جاجرم، فرماندار جاجرم در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دولت برگزار گردید گفت:  در هفته دولت امسال ۱۲۱ طرح با اعتباری بالغ بر۳۱میلیارد و ۷۹۵ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.
آذری افزود: این طرحها روز شنبه ۳ شهریور ماه با حضور آقای دکتر خباز استاندارمحترم خراسان شمالی بصورت متمرکز  در سالن امید بهره برداری خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: یکی از طرح های مهمی که بهره برداری خواهد شد طرح گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی است که با افتتاح این طرح تمامی روستاهای شهرستان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد و به شهرستان سبز مبدل می گردد.
مقام عالی دولت در شهرستان در ادامه گفت: با شرایطی که در حال حاضر در کشور بوجود آمده است دشمن به دنبال راه انداختن فشارهای اقتصادی است و می خواهد از این طریق به ما ضربه وارد کند و ما با هوشیاری وظیفه داریم بیش از پیش در ارائه خدمت شبانه روزی به مردم فعالیت نماییم.

وی  افزود: مدیران شهرستانی باید برای خدمت به مردم جهادی عمل کنند و دیگر زمان پشت میز نشینی نیست و باید بصورت عملیاتی وهمگام با سیاست های دولت تدبیر و امید گام بردارند.

آذری در ادامه به وضعیت شهرستان اشاره کرد و گفت: در مدت حضور یکماهه خود در شهرستان جاجرم خوشبختانه به شناخت بسیار خوبی از این منطقه دست پیدا کرده ام و به دنبال شناسایی ظرفیت های شهرستان هستیم تا بتوانیم برای توسعه شهرستان از این پتانسیل  استفاده لازم را ببریم.
وی افزود: شناختن جاجرم صرفا به نام آلومینا جفا به این شهر تاریخی و متمدن است چون جاجرم ظرفیتها و پتانسیلهای بسیاری در زمینه های مختلف دارد و همه ی تلاش ما این است که با استفاده از این ظرفیتها شهر را از متکی بودن صرف به آلومینا بی نیاز نماییم.


آذری تصریح کرد:  در زمان مدیریت قبلی اقدامات مطلوبی انجام شده و ما نیز به دنبال آن هستیم تا پروژه ها و طرح های نیمه تمام را هر چه زودتر به سرانجام برسانیم.

وی افزود: برای مدیریت بهتر شهرستان از تمامی جوانان و فعالان سیاسی و اجتماعی همه طیف های سیاسی و جناح های مختلف استفاده خواهیم نمود.

فرماندار جاجرم در پاسخ به پرسش مدیر مسئول پایگاه خبری جاجرم در خصوص اقدامات صورت گرفته در مورد برخورد با احتکار در جاجرم گفت: در مبارزه با احتکار و گران فروشی و سوداگران قاچاق در وضعیت تلاطم اقتصادی در شورای اداری مطرح شده دستگاه های انتظامی شناسایی و رصد کنند و نسبت به برخورد قاطع با محتکران اقدام کنند.

 

انتهای پیام/ط

 

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک