دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۶/۱۶/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۲۷:۳۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۱:۲۰ - اذان مغرب:۲۰:۲۵:۲۳
بجنورد
۲۴° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۳۳۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ساعت ۷:۳۱

نظر «حکیمی‌پور» درباره نطق ۲ نماینده اصلاح طلب

دبیرکل حزب اراده ملّت درباره نطق دو نماینده اصلاح‌طلب گفت: طرح مسائل چالشی از این قبیل، در این شرایط به نفع کشور ما نیست و این مسائل را باید در جلسات کارشناسی بین قوا مطرح کرد نه در تریبون‌ها.
نظر «حکیمی‌پور» درباره نطق ۲ نماینده اصلاح طلب,

به گزارش مشرق، احمد حکیمی‌پور، دبیرکل حزب اراده ملّت درباره نطق دو تن از نمایندگان اصلاح‌طلب تهران گفت: تا جایی که این افراد را می‌شناسم، نیات بدی ندارند. این‌ها سرمایه‌های نظام هستند و دغدغه‌های‌شان را مطرح کرده‌اند؛ حالا هر کسی با زبانی می‌گوید. 

وی ادامه داد: در عین حال، طرح مسائل چالشی از این قبیل، در این شرایط به نفع کشور ما نیست و این مسائل را باید در جلسات کارشناسی بین قوا مطرح کرد نه در تریبون‌ها. 

بیشتر بخوانید:

واکنش علی علیزاده به دفاع دستیار رئیس‌جمهور از سلحشوری

حکیمی‌پور، تریبونی حرف زدن مسئولان با یکدیگر را یکی از مشکلات کنونی دانست و اظهار داشت: باید برخی گفت‌وگوها را در سطحوحی کارشناسی‌تر مطرح کرد تا شائبه‌های جناحی و سیاسی پیش نیاید.

دبیر کل حزب اراده ملّت تأکید کرد که طرح اینگونه مسائل، به التهابات دامن می‌زند. 

وی درباره ادعای نماینده تهران مبنی بر اینکه نظارت استصوابی عامل ناکارآمدی مجلس است، گفت: نظر ما این است که نظام انتخاباتی باید حزبی شود تا احزاب خودشان قابلیت و صلاحیت افراد را مشخص کنند و هزینه‌ای هم روی دوش شورای نگهبان نیفتد. چون احزاب به خاطر آبروی خودشان هم که شده است مجبور هستند افراد خوبی را معرفی می‌کنند.

فعّال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: چون نظام انتخاباتی ما حزبی نیست، با مشکلاتی مواجه هستیم، بنابراین تنها بحث شورای نگهبان نیست.

حکیمی‌پور مدعی شد: چه بخواهیم چه نخواهیم، این شائبه جا افتاده است که شورای نگهبان بر روی یک جناح خیلی حساسیت دارد و احساس می‌شود که اصلاح‌طلب‌ها بیشتر در معرض تیغ شورای نگهبان قرار دارند.

وی افزود: همین موضوع باعث می‌شود که اصلاح‌طلبان نتوانند افراد اصلی خودشان را به عرصه بیاورند و رده‌های پایین خود را وارد عرصه انتخابات می‌کنند و وقتی که وارد مسئولیت‌ها می‌شوند نمی‌توانند به خوبی به وظایف‌شان عمل کنند. این گلایه‌ای است که اصلاح‌طلبان دارند دارند.

حکیمی‌پور تأکید کرد: البته این‌ها بحث‌های کارشناسی است که در حوزه‌های حقوقی باید بحث شود و اگر تبدیل به بحث سیاسی و جناحی شود اثر خودش را از دست می‌دهد و آثار وضعی مثبتی برای بهبود شرایط، به جا نمی‌گذارد.

منبع: فارس
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک