یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۷:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۳۴۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ساعت ۷:۴۴
فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی:

پاسداشت و گرامیداشت انقلاب یک تکلیف است

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی گفت: پاسداشت و گرامیداشت انقلاب یک تکلیف است و باید حماسه این روزها را همیشه گرامی بداریم.
پاسداشت و گرامیداشت انقلاب یک تکلیف است,

به گزارش عصر اترک، سردار سید حسن مرتضوی فرمانده سپاه جواد الائمه خراسان شمالی در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در مسجد صاحب الزمان جاجرم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز اظهار کرد: دفاع مقدس ما بی شک یکی از بزرگترین افتخارات انقلاب اسلامی است دورانی که اگر نداشتیم امروز در برابر بسیاری از هجمه ها  و فتنه های دشمنان وادار به شکست تسلیم و نابودی بودیم.

وی افزود: دفاع مقدس شرایطی را به وجود آورده که هم دوست و هم دشمن برای همیشه تاریخ، از آن درس و عبرت می گیرند.

وی ادامه داد:  دشمنان تلاشان این بود که مردم چهل سالگی انقلاب اسلامی را جشن نگیرند و با تلاشی کور خواستند این شیرینی را به تلخی تبدیل کنند اما دیدند که مردم جمهوری اسلامی دوباره در تشیع شهدای اهواز به میدان آمدند و هیبت و شکوه خودشان را با نمایش گذاشتند.

وی ابراز داشت: امروز در چهل سالگی انقلاب این قدرت و افتخار را داریم که توان هدایت و پشتیبانی کردن جنگ های نیابتی را داشته باشیم.

سردار مرتضوی گفت: هرچقدر استکبار جهانی تلاش بیشتری کنند ضربه بیشتری می خورند و شکست سختی خواهند خورد.

وی به دستاورد چهل ساله انقلاب پرداخت و گفت: امروز کشورهای منطقه برای اینکه سطح علمی دانشگاه نظامی خود را بالا ببرند دست نیاز به سمت ما دراز کنند در حالی که زمانی تجهیزات ما از خارج می آمد و ما جرات دست زدن به آنها برای یادگیری نداشتیم.

فرمانده سپاه استان با طرح این سوال که کدام عقل سلیمی قبل انقلاب را بهتر از الان می داند، گفت: آن زمان مسئولین اجازه عزل و نصب نداشتند و باید کشورهای بیگانه برایشان تصمیم می گرفت.

وی با بیان اینکه از دولت چیزی انتظار نداریم جز وظیفه خودش که همان نظارت است، افزود: مردم تحمل ندارند که مدیران بی کفایت بر سمت مسئولیت بنشینند.

سردار مرتضوی گفت: همچنان با درایت و هدایت رهبری و حضور مردم انقلاب راه خودش را با قدرت و صلابت راه خودش را خواهد رفت.

وی گفت : اگر امروز همت و تلاش ما همان رنگ اخلاص و رفتار شهدا باشد خداوند متعال رحمت و نعمتش را به سمت مردم سرازیر می کند‌.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان جاجرم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس از مسئولین برگزار کننده خواست تا مراسمات اینچنینی ببشتر در شهرستان ها مخصوصا در جاجرم برگزار شود.

وی با بیان اینکه اگر کاری برای رضای خدا باشد انجام گیرد خداوند آنرا آشکار می کند، گفت: شهید حججی می خواست گمنام بماند اما خداوند او را عزت داد و به همه او را شناساند.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: شهدا به فکر اتحاد و همدلی بودند و امروز بیش از پیش نیازمند اتحاد و همدلی حول محور ولایت در این جنگ اقتصادی هستیم.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک