شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۱۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۲۲:۲۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۰۵ - اذان مغرب:۱۹:۵۲:۳۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۳۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ساعت ۸:۵۹

دشمن خارجی پشت پرده گروگان گیری میرجاوه وجود دارد/ علمای اهل سنت خراسان شمالی اقدامات میرجاوه را محکوم می کنیم

یکی از علمای اهل سنت شهرستان رازوجرگلان قطعا پشت پرده اقدام گروگانگیری در مرز میرجاوه این دشمن خارجی وجود دارد و یک عده افراد فریب خورده که از اسلام بویی نبرده اند برعلیه برادر دینی خود چنین اقداماتی انجام می دهند .
دشمن خارجی پشت پرده گروگان گیری میرجاوه وجود دارد/ علمای اهل سنت خراسان شمالی اقدامات میرجاوه را محکوم می کنیم,

آخوند عبدالحکیم محمدی، یکی از علمای اهل سنت شهرستان رازوجرگلان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: هدف دشمن ضعیف کردن اسلام و ایجاد تفرقه است .

 

آخوند محمدی با اشاره به اقدامات تروریستی و گروگانگیری در میرجاوه و دیگر نقاط کشور افزود:  بسیار عجیب است چطور یک انسان و یک مسلمان می تواند دست به اقدامات تروریستی در حق انسان دیگری  و هم مذهب خود انجام دهد .

 

وی افزود: سربازان و بسیجیان چه گناهی دارند که باید چنین اقداماتی در حق آنان صورت بگیرد.

 

وی تاکید کرد: ما علمای اهل سنت چنین اقداماتی را محکوم کرده و همه ما باید بدانیم که دشمنان همچنان به دنبال ضعیف کردن اسلام از طریق ایجاد تفرقه بین مسلمانان هستند.

 

 

آخوند خال محمد سرفراز یکی دیگر از علمای اهل سنت خراسان شمالی در شهرستان رازوجرگلان در این باره به خبرنگار عصر اترک گفت: اقدامات تروریستی و قیام علیه حکومت اسلامی از نظر اسلام محکوم است مخصوص در حق مرزبابنان که حافظ خاک و بخشی از امنیت کشور در دستان آنها است .

 

وی افزود: گروه های کاذب همیشه بجای اینکه مسائل و مشکلات خود را با حکومت در میان بگذارند با قیام کردن ها و اقدامات ناشایست مشکلات خود را دوبرابر می کنند .

 

وی اظهار :متاسفانه مرزبانان و سربازان تاکنون بسیار مورد ترور و اذیت و آزار واقع شدند که آنان حافظ و نگهبان جامعه هستند .

 

وی گفت: پیامبر (ص) فرموده اند حتی در جنگ با دشمنان اسلام نباید از حیله و نیرنگ استفاده شود و قبل از هراقدامی اعلام برخورد و اعلام جنگ باید صورت بگیرید این در حالی است که این ها در حق لشکریان اسلام چنین اقداماتی انجام می دهند و کار آنان بسیار ناجوان مردانه است .

 

ضمن اینکه این اقدامات از نظر شرع و اسلام و اهل سنت هیچ جایگاهی ندارد .

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک