جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۵/۲۴/۲۰۱۹
اذان صبح:۰۳:۳۹:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۳۷:۳۰ - اذان مغرب:۲۰:۱۰:۵۵
بجنورد
۱۵° c

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ساعت ۹:۱۷

ماجرای پیشنهادهای روی میز زنگنه/ آیا وزیر نفت معاونان سفارشی را انتخاب می‌کند؟

برخی اخبار غیررسمی و شنیده‌ها حاکی از تلاش برخی نهادهای عموماً غیردولتی و افراد وابسته به برخی نهادهای دولتی برای معرفی اشخاصی کم‌تجربه به وزیر نفت هستند که اغلب این افراد پیشنهادی و سفارشی چهره‌هایی ناآشنا برای وزیر نیستند.
 ماجرای پیشنهادهای روی میز زنگنه/ آیا وزیر نفت معاونان سفارشی را انتخاب می‌کند؟ ,

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، طبق قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در دستگاههای اجرایی، از صبح روز بیست و ششم ماه جاری، تعدادی از معاونان وزیر نفت از جمله مدیران عامل 3 شرکت از مجموع 4 شرکت اصلی زیرمجموعه وزارت نفت باید تا 7 روز آینده با صندلی خود خداحافظی کنند.

انتخاب مدیران عامل جدید برای شرکت‌های ملی نفت، ملی صنایع پتروشیمی و ملی گاز در شرایط فعلی که استکبار جهانی به‌سرکردگی آمریکا در تلاش برای محدودسازی فعالیت‌های اقتصادی ایران به‌ویژه در زمینه انرژی است، می‌تواند در مسیر اجرای برنامه‌های بالادستی توسعه‌ای و همچنین برنامه‌ریزی برای مقاوم‌سازی فعالیت‌ها در برابر تحریم‌ها بسیار حائز اهمیت باشد.

برخی اخبار غیررسمی و شنیده‌ها حاکی از تلاش برخی نهادهای عموماً غیردولتی و افراد وابسته به برخی نهادهای دولتی برای معرفی اشخاصی کم‌تجربه به وزیر نفت هستند که اغلب این افراد پیشنهادی، چهره‌هایی ناآشنا برای وزیر نیستند.

باید دید زنگنه که پیش از این اثبات کرده فردی قاطع در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی است؛ آیا برای انتخاب مدیران عامل 3 شرکت اصلی زیرمجموعه وزارت نفت، پیشنهادپذیر خواهد بود و افرادی انتخاب خواهند شد که وابستگی فکری و یا زیر دین بودن انتخابی به نهاد یا افراد خاصی خواهند داشت و یا شاهد شایسته‌سالاری در این تغییر سرنوشت‌ساز مدیریتی خواهیم بود؟

انتهای پیام/*

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک