سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۳/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۰۲:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ساعت ۹:۸

دستبند پلیس بر دست سارقان حرفه ای در جاجرم

جانشین انتظامی شهرستان جاجرم از دستگیری ۴سارق حرفه ای با۷ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
دستبند پلیس بر دست سارقان حرفه ای در جاجرم,

سرهنگ" سید جواد عطاردی" در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام چندین مورد سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهرستان توسط مرکز فوریت های پلیسی 110 بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگان پلیس آگاهی  قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مامورین با انجام اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق شدند سارقان مورد نظر را شناسایی کنند، افزود: در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد متهمان  تا کنون  چندین فقره سرقت به صورت ماهرانه  انجام داده اند.

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه نهایتا کارآگان بعد از شناسایی محل اختفای این افراد موفق شدند آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند، خاطر نشان کرد: متهمان در بازجویی های بعمل آمده به ۷ مورد سرقت منزل و اماکن خصوصی و... در سطح شهرستان اعتراف که بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

جانشین انتظامی شهرستان جاجرم  با اشاره به اینکه توجه به هشدار های پلیسی و رعایت نکات امنیتی در کاهش وقوع سرقت بسیار تاثیر گزار است، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک