یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۴۹۱۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ساعت ۶:۵۳

وجود دو مدرسه خشتی و گلی در رازوجرگلان

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رازوجرگلان از وجود دو مدرسه خشتی و گلی در دهستان حصارچه این شهرستان خبر داد.
وجود دو مدرسه خشتی و گلی در رازوجرگلان ,

محمد مهدی محمدی رئیس آموزش و پرورش شهرستان رازوجرگلان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک گفت: این دو مدرسه در کلاته های مزارجان و کمیلی دهستان حصارچه بخش جرگلان است که هر کدام به ترتیب  ۱۶ و ۱۷ دانش آموز دارد.

 

وی افزود : در کلاته دولت آباد این دهستان نیز یک مدرسه خشتی و گلی وجود دارد که به صورت شخصی و از طرف خیر در اختیار آموزش و پرورش قرار داده شده است .

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ادامه داد: اخیرا از مدارس  کمیلی بازید شد و مکانی هم برای مدارس پیش ساخت در نظر گرفته شد که قبل از نوروز در اختیار دانش آموزن و معلمان خواهد بود .

 

محمدی همچنین از کسب مقام اول پرژه مهر در استان خبر داد و گفت:پرژه مهر آموزش و پرورش رازوجرگلان برای چهارمین سال متوالی امسال هم مقام اول را کسب کرد .

 

وی گفت: در ارزیابی استان شهرستان رازوجرگلان علیرغم کمبود اعتبارات جهت تعمیر، آ؛ماده سازی، دیوار کشی،سازمان دهی مدارس، حصارکشی و غیره .. توانست امسال هم مقام اول را در خراسان شمالی کسب کند.

محمدی افزود: جهت انجام این کارها در مدارس از کمک های فرمانداری، بخشداران، خیرین و مردم استفاده شده که ۳۵ مدرسه رنگ آمیزی، ۵ مدرسه حصارکشی و برای سه مدرسه محوطه سازی شده است .

وی خاطرنشان کرد: محوطه های برخی مدارس از جمله دبیرستان الغدیر در روستاهای گونیگ، دویدوخ و حسن آباد جرگلان ۲۰ سال بود که حصار نداشتند.

رازوجرگلان دارای ۱۸۲ مدرسه است که ۱۴ هزار دانش اموز در ان تحصیل می کنند.

رحیمی

انتهای پیام /

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک