یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۸/۹/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۱۵:۰۷ - اذان ظهر:۱۲:۴۶:۰۸ - اذان مغرب:۲۰:۰۰:۰۶

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۵۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ساعت ۱۲:۱۷

کشف بیش از ۴ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان گرمه

سرپرست انتظامی شهرستان گرمه از کشف بیش از 4 کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری 4 متهم خبر داد.
کشف بیش از 4 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان گرمه,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک، سرهنگ "مجید یگانه پور" با اعلام جزئیات این خبر گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به منظور برخورد با هنجارشکنان و سوداگران مرگ با قدرت در سطح شهرستان گرمه اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اقدام به ایجاد چند تور ایست و بازرسی در محورهای مواصلاتی سطح شهرستان کردند، افزود: ماموران در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری سمند مشکوک و بلافاصله دستور توقف را صادر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این خودرو مقدار 3 کیلو و710 گرم ترياك كه به طرز ماهرانه اي جاساز شده بود را كشف كردند، خاطر نشان کرد: ماموران همچنین در دو عملیات جداگانه دیگر نیز با هماهنگي مقام قضائي موفق به کشف 300 گرم مواد مخدر از نوع شیره و 65گرم هروئین و شیشه شدند.

سرپرست انتظامی شهرستان گرمه اظهار داشت: مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود و با توجه به نقش بي بديل شهروندان در دستاوردهاي پليس،ضروري است همکاري آنان در اين زمينه،بيش از گذشته با مأموران تداوم يابد و هر گونه مورد مشکوکي را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک