چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۲/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۳۳:۱۳ - اذان مغرب:۱۷:۵۵:۵۹

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۶۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ساعت ۱۲:۵
امام جمعه شهرستان جاجرم خطاب به مسئولان:

نگذارید بیکاری و گرانی، شیرینی نظام را به کام مردم تلخ کند

امام جمعه شهرستان جاجرم خطاب به مسولین نظام گفت: نگذارید بیکاری و گرانی ها، شیرینی نظام انقلاب را به کام مردم تلخ کند.
نگذارید بیکاری و گرانی، شیرینی نظام را به کام مردم تلخ کند,

حجت الاسلام‌موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان جاجرم ضمن گرامی داشت سالروز قیام مردم قم در نوزده دی ماه ۵۶ و روز گزینش گفت: مسئولین گزینش به این نکته توجه کنند که ما در برابر شهدا مسئولیت داریم کسانی را انتخاب کنید که ادامه دهنده ی راه شهدا و امام باشند. 

وی با بیان اینکه یکی از دلایل وجود طلاق های فراوان در جامعه مسئله بی حجابی در جامعه است ابراز داشت:مسئله ی حجاب برای ضرورت دین مسئله ایست که قابل انکار نیست،در اسلام هر چیزی جای خودش را دارد.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه برنده ترین سلاح شیطان خلوت و ارتباط با نامحرم است گفت:انقلاب ما انقلاب ارزش هاست، یکی از آن ارزش ها که ناموس اسلام بود حجاب و عفت بود،که هشت سال جنگیدیم و در این راه شهدا دادیم.

وی افزود: پیامی که فتوای آقا میرزای شیرازی داشت این بود که تا زمانی که شما و جامعه ی اسلامی معتقد به ولایت باشد شاه و امثال آنها شکست خورده ی ایران هستند.

خطیب جمعه جاجرم اظهار داشت:امروزه مسئولین ما کار شهدا را سر لوحه ی کار خود قرار دهند و جز مسئولین ریزشی نباشند،مردم به شما اعتماد کردند تا مشکلاتشان را حل کنید و تمام فکرتان تعبد به ولایت و امامت باشد. 

رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر خطاب به مسئولین با بیان اینکه بیکاری جوانان و گرانی ها شیرینی نظام انقلاب به کام مردم تلخ شود، گفت:امروز دشمنان شما شکست خورده اند،خودشان اعلام میکنند که ما شکست خورده ایم یقینا مسئولین عزیز نظام اسلامی با دستاوردهای ارزشمندی که داشته ایم آینده ی خوبی را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک