دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۹/۲۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۵۹:۱۴ - اذان ظهر:۱۲:۳۴:۳۸ - اذان مغرب:۱۹:۰۲:۱۲

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۷۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ساعت ۱۱:۶

۱۱۵ پرژه در رازوجرگلان به صورت متمرکز افتتاح شد

فرماندار رازوجرگلان از افتتاح ۱۱۵ پرژه در این شهرستان در حوزه های عمران روستایی،گاز رسانی , ساختمان بخشداری , سد جرگلان و پرژه های دهیاری ها است
۱۱۵ پرژه در رازوجرگلان به صورت متمرکز افتتاح شد,

محمد زارعی هدک فرماندار رازوجرگلان در حاشیه افتتاح این پروژه ها در گفتگو با خبرنگار عصر اترک، اظهارکرد: این ۱۱۵ پرژه با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

زارعی بیشترین اعتبار را با 130 میلیارد تومان اعتبار مربوط به پروژه سد چندیر یا قزلداش جرگلان اعلام کرد و گفت: مابقی اعتبارات برای سایر پروژه ها در سه بخش هزینه شده است.

وی افزود: از این میزان ۱۰ میلیارد تومان مربوط به بخش جرگلان، ۷ میلیارد تومان مربوط به بخش غلامان و مابقی در بخش مرکزی هزینه شده است.

وی گازرسانی به ۸ روستای بخش جرگلان، افتتاح ساختمان بخشداری جرگلان، افتتاح چندین پل، افتتاح مدرسه 6 کلاسه ابتدایی روستای حسن آباد، مدرسه 6 کلاسه روستای بک پولاد و مدرسه 3 کلاسه روستای آیر قایه را از جمله پروژه های افتتاح شده طی امروز اعلام کرد.

نماینده عالی دولت در راز و جرگلان اجرای طرح هادی در غلامان، بازگشایی معابر در روستاهایی بش دره و تکله قوز، آسفالت جاده سوخسوهاشم، سوخسو انقلاب، تازه قلعه و آسفالت ۱۲ کیلومتر از ورودی غلامان نیز از دیگر برنامه ها برشمرد.

گفتنی است شهرستان رازوجرگلان با ۶۰ هزار نفر جمعیت دارای یک شهر و ۸۳ روستا است .

خبرنگار: رحیمی

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک