یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۷:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۷۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ساعت ۱۳:۱۱
امام جمعه جاجرم/

توانایی حل مشکلات جامعه را داریم

امام جمعه جاجرم با بیان اینکه مشکلاتی در کشور وجود دارد و کسی منکر آن نیست، گفت: قطعا توانایی حل مشکلاتی از جمله گرانی و بیکاری را داریم.
توانایی حل مشکلات جامعه را داریم,

به گزارش عصر اترک، حجت السلام موسوی ، امام جمعه جاجرم با بیان اینکه دشمنان اعلام کرده بودند که نخواهیم گذاشت مردم جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را ببینند، اظهار کرد: به کوری چشم دشمنان انقلاب اسلامی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن می گیرد.

 وی با اشاره به دستاورد انقلاب اسلامی در زمینه برق رسانی و صادرات برق و گاز به کشورهای مختلف  ابراز داشت: ما در زمینه تولیدات مختلف دارای رتبه های جهانی هستیم که یکی از آنها سد سازی است و سومین کشور سد ساز جهان هستیم 

 حجت الاسلام موسوی در مورد جاده میامی _ جاجرم گفت: همه مسئولین شهرستان در حال پیگیری این موضوع هستند این جاده بین المللی است و نمی شود به خاطر مسائلی آن را متوقف کرد هر کسی که مشکل دارد باید خودش حل کند.

 وی با اشاره به اینکه مشکلاتی در کشور وجود دارد و کسی منکر آن نیست گفت: راه حل برای مشکلاتی از جمله گرانی و بیکاری وجود دارند که قطعا توانایی حل مشکلات را داریم.

وی توصیه به مسئولین برای کاهش بیکاری در شهرستان ابراز داشت: همایش برای صد محصول پایین دستی شمش آلومینا برگزار شود که می تواند با مشارکت بخش خصوصی باعث ایجاد اشتغال در شهرستان شود.

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک