یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۷/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۷:۴۱ - اذان ظهر:۱۱:۳۱:۳۰ - اذان مغرب:۱۷:۴۸:۱۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۱۸۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ساعت ۱۱:۵۰
واکنش علمای اهل سنت خراسان شمالی در محکومیت اقدام آمریکا؛

سپاه حامی مظلومان، تامین کننده امنیت و حافظ مرزها است /خدمات سپاه برکسی پوشیده نیست

علمای اهل سنت خراسان شمالی با محکوم کردن اقدام دولت ترامپ در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی ضمن محکومیت این اقدام بر حمایت بیش از پیش از این نهاد مردمی تاکید کردند.
سپاه حامی مظلومان، تامین کننده امنیت و حافظ مرزها است /خدمات سپاه برکسی پوشیده نیست,

حاج آخوند محمد ساجدی از علمای بزرگ جرگلان و مدیر حوزه علمیه قریشی دهستان حصارچه در گفتگو با خبرنگارعصراترک ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در رابطه با تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه ارگانی مردمی در کشور ما است و به خوبی خود را به مردم و نظام ثابت کرده است.

وی ادامه داد:  تاکنون اکثر کارهای بزرگ در کشور را سپاه انجام داده و حتی خارج از کشور نیز تاثیر خوبی گذاشته است که از جمله آنها نابود کردن توریست های داعشی در عراق و سوریه است.

وی با تاکید بر اینکه خدمات سپاه را در همه جا به چشم خود دیده ایم، گفت: درحال حاضر در همین دهستان حصارچه که به عنوان یکی از دهستان های محروم استان و کشور معرفی شده است سپاه و بسیج در حال فعالیت و خدمات رسانی به مردم هستند.

 

سپاه نه تنها حامی مظلومان بلکه تامین کننده امنیت و حافظ مرزهای ایران نیز است

حاج آخوند خالمحمد سرفراز از دیگر علمای برجسته منطقه جرگلان با محکوم کردن این اتهام آمریکا به سپاه پاسداران گفت: سپاه ارگانی ارگانی رسمی در ایران  است یعنی ارگانی که  مردم ایران آن را به رسمیت می شناسند و زدن چنین اتهامی از سوی امریکا نشان دهنده پلیدی آمریکا است.

آخوند سرافراز تصریح کرد: سپاه نه تنها حامی مظلومان بلکه تامین کننده امنیت و حافظ مرزهای ایران نیز است .

این آخوند اهل سنت استان با بیان اینکه آمریکا با این اقدام چهره اش منفورتر خواهد کرد، افزود: ما علمای اهل سنت به شدت این اتهام را محکوم می کنیم و حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می کنیم.

 

در آینده کشورهای دیگر نیز اقدام به تشکیل چنین نیروهایی خواهند کرد

آخوند خالمحمد درخشان از علمای فعال جرگلان نیز با محکوم کردن این اقدام گفت: ما در همین منطقه جرگلان شاهد فعالیت های سپاه در هر زمینه ای هستیم .

وی با بیان اینکه سپاه پیگیر تمام مشکلات منطقه است، ادامه داد: نیروهای بسیج و سپاه پاسداران در حوادث سیل و خرابی اخیر نیز حضور چشمگیری داشته اند.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت امر مقام معظم رهبری است و ما مردم نیز تابع آنها هستیم .

آخوند درخشان گفت: فعالیت های سپاه چنان چشمگیر و تاثیر گذار و به نفع مردم و کشور بوده است که قطعا در آینده کشورهای دیگر نیز اقدام به تشکیل چنین نیروهایی خواهند کرد .

وی خاطر نشان کرد: کشور عراق و سوریه نیز با الگو گرفتن از این نهاد مردمی توانستند در برابر تروریست ها مقاومت کنند .

این آخوند اهل سنت ضمن تاکید دوباره بر اینکه سپاه حامی مردم  و مظلومان است، گفت: علمای اهل سنت رازوجرگلان به شدت این اقدام را محکوم می کنند .

انتهای پیام/

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک