پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۸۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ساعت ۶:۲۶

ارجاع اعتراض رانندگان مینی‌بوس و تاکسی به کمیسیون حمل و نقل شورای شهر

رئیس شورای شهر اسلامی شهر تهران گفت: موضوع اعتراض رانندگان مینی‌بوس و تاکسی درباره طرح ترافیک و زوج و فرد به کمیسیون حمل و نقل شورای شهر ارجاع داده شد.
ارجاع اعتراض رانندگان مینی‌بوس و تاکسی به کمیسیون حمل و نقل شورای شهر,

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن هاشمی در حاشیه یکصد و سی و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو فوریت لایحه کمک‌های شهرداری تهران به مناطق زلزله‌زده گلستان،‌ لرستان و خوزستان در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

وی ادامه داد: براین اساس مقرر شد شاهد اقدامات بیشتر شهرداری تهران برای کمک به مناطق سیل‌زده براساس قوانین تصویب شده باشیم. با مصوبه امروز شورای شهر دست شهرداری برای کمک‌رسانی بیشتر باز خواهد شد علاوه بر این بندی به لایحه مذکور اضافه کردیم تا شهرداری تهران کمکهای ریالی و لجستیحک خود را به مناطق سیل زده ارائه کند.

هاشمی با بیان اینکه کمکهای مردمی صورت گرفته ساماندهی خواهد شد گفت: مبلغ 10 میلیارد تومان برای کمک به مناطق سیل‌زده در نظر گرفته شده و به تصویب رسید.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با توجه به عمق خسارتهای وارده 10 میلیارد تومان رقم مناسبی است یا خیر گفت: قرار نیست شهرداری تهران همه هزینه‌ها را تامین کند این در حالی است که علاوه بر تصویب این رقم 350 نفر از نیروهای شهرداری به مناطق سیل‌زده اعزام شده‌اند.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره تجمع جمعی از رانندگان تاکسیرانی مقابل شورای شهر گفت: اعتراض این افراد درابره طرح ترافیک و زوج و فرد بوده که اعتراضشان به دست من رسیده است و رسیدگی آن را به کمیسیون حمل و نقل و شورا ارجاع دادم و پس از بررسی‌های صورت گرفته موضوع را به اطلاع معاونت حمل و نقل شهرداری می‌رسانم.

هاشمی در پایان اظهارات خود گفت: در جلسه امروز شورا بررسی وضعیت 7 پلاک ثبتی  مطرح که 4 مورد از آنها  درست تشخیص داده شد.

انتهای پیام/

 
خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک