چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ساعت ۱۹:۱۸

آلگری: عصبانیت رونالدو برای یوونتوس مفید است

سرمربی یوونتوس بعد از تساوی برابر اینتر به ستایش از کریستیانو رونالدو زننده تک گل تیمش در این دیدار پرداخت.
آلگری: عصبانیت رونالدو برای یوونتوس مفید است,

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از مدیا ست، یوونتوس در هفته سی و پنجم از رقابت های سری A در دیداری که به "داربی ایتالیانو" معروف است به مصاف اینتر رفت که این دیدار برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار اینتر با گل ناینگولان در همان دقایق نخست پیش افتاد اما کریستیانو رونالدو در دقیقه ۶۲ گل تساوی را به ثمر رساند تا یوونتوس با وجود نهایی کردن عنوان قهرمانی خود در هفته قبل در این دیدار هم امتیاز کسب کند.

آلگری، سرمربی یوونتوس در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: رونالدو، بازیکن خیره کننده‌ای است. بسیار مهم است که بازیکنی مانند رونالدو را در ترکیب تیم خود داشت. او قبل از گل به خاطر خطای بازیکن اینتر عصبی شد و این عصبانیت به نفع ما شد و باعث شد که این بازیکن با شور و هیجان بیشتری بازی کند و گل تساوی را به ثمر برساند.

سرمربی یوونتوس در ادامه صحبت‌های خود، اظهار کرد: در نیمه دوم بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و باید به ستایش از بازیکنان تیمم بپردازم. در نیمه نخست اذیت شدیم و نتوانستیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم اما در نیمه دوم بهتر ظاهر شدیم.

آلگری در پایان، اضافه کرد: این بسیار مهم است که به اشتباه خود پی ببریم و خیلی زود به نظم و انضباط تاکتیکی برگردیم. در نیمه نخست پاس‌های اشتباه زیادی دادیم. بازی خوبی بود. کسب یک امتیاز در خانه اینتر نتیجه بدی نیست.

انتهای پیام

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک