پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۹/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۰۴:۵۵ - اذان ظهر:۱۱:۳۲:۳۱ - اذان مغرب:۱۷:۵۲:۵۳

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ساعت ۱۳:۵۳
عزیزی و قوامی خبر دادند:

اختصاص اعتبار ۴۰ هزار میلیاردی برای آسفالت روستاها/بهره برداری از راه آهن جوین-اسفراین در سال جاری

نماینده مردم شهرستان شیروان در مجلس از مصوبه مجلس درباره اختصاص 40 هزار میلیارد تومان اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده برای انجام آسفالت روستاها و شهرهای کوچک در کشور طی سال جاری خبر داد.
اختصاص اعتبار 40 هزار میلیاردی برای آسفالت روستاها/بهره برداری از راه آهن جوین-اسفراین در سال جاری,

به گزارش خبرنگار عصر اترک، عبدالرضا عزیزی، نماینده مردم شهرستان شیروان در مجلس در مراسم همایش دهیاران استان خراسان شمالی با اعلام این خبر اظهار کرد: این اعتبار در اختیار وزارت کشور قرار می گیرد تا برای انجام آسفالت روستاها و شهرهای کوچک در کشور هزینه شود.

با این وجود، عزیزی از برگشت پنج هزار تن قیر که برای آسفالت روستاهای خراسان شمالی مصوب شده بود، خبر داد و گفت: این حجم قیر در سال گذشته در اختیار استان خراسان شمالی قرار گرفته بود که متاسفانه به علت ترس از گیر دیوان محاسبات، این حجم قیر بدون استفاده از استان برگشت خورد که حتی برای شهرهای کوچک استان هم صرف نشد.

وی در بخشی دیگر از سخن خود، اعلام کرد: لایحه دولت در زمینه اختصاص 17 هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه روستاهای کشور در مجلس مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام تصویب شد تا این لایحه اجرایی شود.

افزون بر این، وی با اشاره به شهرستان شیروان، اعلام کرد: مصوبه اجرای پروژه راه آهن بجنورد-شیروان از کمیسیون ماده 23 اخذ شد که در ماه جاری برای اجرای این پروژه، تجهیز کارگاه انجام می شود.

عزیزی همچنین افزود: در ماه جاری اجرای پروژه پالایشگاه بنزین یورو 4 در این شهرستان نیز کلید می خورد و تجهیز کارگاه می شود.

به گزارش عصر اترک، هادی قوامی، نماینده مردم شهرستان اسفراین در مجلس در این مراسم از بهره برداری از راه آهن جوین-اسفراین در سال جاری خبر داد.

قوامی همچنین در این جلسه به بخش بام و صفی آباد در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این منطقه در سال 1316 به بخش تبدیل شد و حال از وزارت کشور تقاضای ارتقای آن به شهر را خواستار هستیم.

به گزارش عصر اترک، در مراسم همایش دهیاران استان خراسان شمالی از تندیس وزیر کشور رونمایی شد، که وزیر کشور پس از رونمایی از این تندیس، در پشت تربیون اعلام کرد: این رونمایی با تصمیم استاندار خراسان شمالی صورت گرفته و بنده از این موضوع بی اطلاع هستم.

وزیر کشور گفت: من خاک پای مردم هستم و راضی به انجام اینکار نیستم.

انتهای پیام/قهرمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک