جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۶/۵/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۳:۳۰:۱۲ - اذان ظهر:۱۲:۳۹:۱۷ - اذان مغرب:۲۰:۲۰:۱۸

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ساعت ۱۳:۵۴

شک نکنید پرسپولیس قهرمان است/ فرهادمجیدی روی استقلال تمرکز کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه قهرمانی این تیم در لیگ برتر قطعی است، گفت: ماریو بودیمیر بازیکن خوبی است اما به خاطر تحرک کم فایده چندانی برای پرسپولیس نداشته است.
شک نکنید پرسپولیس قهرمان است/ فرهادمجیدی روی استقلال تمرکز کند,

اسماعیل هلالی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تساوی یک - یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز که باعث شد تکلیف قهرمان این دوره از بازی‌های لیگ برتر به هفته آخر کشیده شود گفت: به نظرم پرسپولیس با توجه به اینکه هفته هاست نتایج خوبی نگرفته، دچار افت روحی شده است. اعتماد به نفس بازیکنان این تیم کاهش یافته است و آنها نمی توانند موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولی درباره عملکرد ماریو بودیمیر در ترکیب سرخپوشان ادامه داد: او بازیکن خوبی در حفظ توپ و دادن پاس‌های کوتاه است اما فرم بدنی اش به گونه‌ای است که تحرک کمی دارد. همین امر باعث شده تا سنگین باشد و نتواند در ضد حملات به درد پرسپولیس بخورد. به نظرم حضور او در پرسپولیس چندان فایده ای نداشته است. بازیکنان جوان ایرانی خیلی خوبی داریم که می‌توانند جای بودیمیر در لیست پرسپولیس قرار بگیرند. البته این موضوع فقط به نظر سرمربی تیم باز می‌گردد و باید دید برانکو چه دیدگاه درباره ادامه همکاری با او دارد.

وی در خصوص میزان احتمال قهرمانی پرسپولیس تصریح کرد: شک نداشته باشید پرسپولیس قهرمان می‌شود. بازیکنان این تیم جنگندگی لازم را دارند و می‌توانند پارس جنوبی جم را شکست داده و قهرمانی خود را تکرار کنند. پرسپولیس از لحاظ فنی، بهترین تیم لیگ برتر بوده است و حقش قهرمانی است.

سرمربی تیم فوتبال جوانان پرسپولیس درباره شرایط پایه‌های این باشگاه نیز صحبت کرد و گفت: تست‌گیری از بازیکنان را به پایان رساندیم و تنها در یک یا دو پست نیاز به بازیکن داریم. تمرینات بدنسازی را هم به زودی آغاز خواهیم کرد تا برای مسابقات تیم‌های پایه آماده شویم.

هلالی درباره صحبت‌های فرهاد مجیدی درباره حمایت‌های صورت گرفته توسط معاون وزیر و ارکان مختلف فوتبالی برای قهرمانی پرسپولیس واکنش نشان داد و گفت: بهتر است آقای مجیدی به تیم خودش فکر کند و وارد حاشیه‌های این‌چنینی نشود تا مشکلات زیاد این تیم را برطرف کند.

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک