چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱/۲۴/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۴:۴۴:۳۷ - اذان ظهر:۱۱:۲۴:۲۲ - اذان مغرب:۱۶:۵۵:۵۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۱۹۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ساعت ۰:۱۱
نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی:

اجرایی نشدن مصوبات باعث عصبانیت مردم می شود

نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی گفت: باید امورات به صورت دقیق تر و با ارقام و آمار بررسی شوند تا به نتیجه برسند در غیر اینصورت، مردم از دست ما عصبانی می شوند که از جلساتی که برگزار می کنید چیزی حاصل نمی شود.
اجرایی نشدن مصوبات باعث عصبانیت مردم می شود,

به گزارش عصراترک، علی قربانی، نماینده پنج شهرستان خراسان شمالی عصر امروز در شورای آموزش و پرورش استان در رابطه با کمبودات فضاهای آموزشی در استان اظهار کرد: یکی از اصلی ترین مشکلات این است که خیلی مواقع اطلاعات و آمار دقیقی وجود ندارد.

وی ادامه داد: به گونه ای که در روستاهای نزدیک شهر با جمعیت بالا دبیرستان برای دانش آموزان وجود ندارد، از طرفی وقتی اطلاعات خواسته می شود از لحاظ برآورد جمعیتی آمار دقیقی در دسترس نیست.

قربانی با اشاره به اینکه چندین مصوبه تعیین می شود ولی به نتیجه نمی رسد، گفت:  برنامه ها بدون زمانبندی هستند می توان با دو مصوبه در جهت اجرایی شدن آنها گام برداشت.

نماینده مردم استان در مجلس افزود: در صحبت با مدیرکل بودجه وزرات آموزش و پرورش بیان شد که بیشترین بودجه از سال 90 تا 98 به وزرات آموزش و پرورش اختصاص پیدا کرده ، باید بررسی شود که چگونه می توان این اعتبارات را برای استان جذب کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در طی چندسال گذشته برای اولین بار در ماده 78 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی در بودجه آمده ، که ستاد اجرایی حضرت امام (ره) ، آستان قدس رضوی، نیروهای مسلح، تمام موسسات اقتصادی زیرمجموعه موظف اند تا مالیات را به وزرات آموزش پرورش جهت هدایت آموزشی ارائه دهند.

وی عنوان کرد: باید امورات به صورت دقیق تر و با ارقام و آمار بررسی شوند تا به نتیجه برسند در غیر اینصورت، مردم از دست ما عصبانی می شوند که از جلساتی که برگزار می کنید چیزی حاصل نمی شود.

 

انتهای پیام/ رحمانی

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک