دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱/۱۷/۲۰۱۹ | اذان صبح:۰۴:۵۳:۰۲ - اذان ظهر:۱۱:۲۵:۳۴ - اذان مغرب:۱۶:۴۸:۵۷

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۰۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ساعت ۸:۴۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی:

۴۲ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مسکن مددجویان سیل‌زده خراسان شمالی اختصاص یافت

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اختصاص  42 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مسکن مددجویان آسیب‌دیده از سیل در استان  خبر داد.
42 میلیارد ریال اعتبار برای ساخت مسکن مددجویان سیل‌زده خراسان شمالی اختصاص یافت,

به گزارش گروه دریافت خبر عصر اترک،  مجید الهی راد در جلسه هماهنگی ساخت مسکن نهادهای حمایتی افزود: این اعتبار برای ساخت مسکن ۴١۵ واحد مسکونی اختصاص‌یافته است و به‌زودی بخش دیگری از اعتبار پیش‌بینی‌شده برای کمک به ساخت مسکن سیل‌زدگان به این استان اختصاص می‌یابد.

 وی تعداد منازل آسیب‌دیده از خسارت سیل در استان را بیش از ۷۵۰ واحد مسکونی اعلام کرد و گفت: حجم بیشتر این آسیب‌ها در مناطق روستایی استان واردشده است.

 وی بابیان اینکه تمامی واحدهای مددجویان این نهاد تحت پوشش بیمه حوادث هستند؛ افزود: تاکنون خسارت ۵۰۰ واحد مسکونی توسط بیمه پرداخت‌شده است که برای ساخت واحدها صرف می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه با تأکید بر سامان‌دهی برنامه‌ها در ساخت منازل مددجویان آسیب‌دیده این نهاد؛گفت: با توجه به اینکه فصل سرما در استان خراسان شمالی زود آغاز می‌شود، لذا باید با هماهنگی و دقت نظر بیشتری در این حوزه عمل کرد.

الهی راد همچنین با اشاره به روستاهای آسیب‌دیده از رانش زمین نیز اضافه کرد: اسامی خانواده‌های این روستاها نیزباید در سامانه بنیاد مسکن ثبت شود.

وی با تأکید بر اینکه پروژه واحدهای خسارت‌دیده بايد تا پایان سال آماده بهره‌برداری شود، افزود: امیدواریم در برنامه زمانی پیش‌بینی‌شده، با استفاده حداکثری از ظرفیت تسهیلات قرض‌الحسنه بنیاد مسکن و کمک‌های کمیته امداد و مردم نیکوکار در یک اقدام انقلابی و جهادی شاهد تسریع در ساخت مسکن مددجویان باشیم.

انتهای پیام/

 

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک