سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۳/۳۰/۲۰۲۰ | اذان صبح:۰۵:۰۲:۳۹ - اذان ظهر:۱۲:۴۵:۱۸ - اذان مغرب:۱۹:۱۹:۲۴

آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۲۰۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ساعت ۱۵:۳۵
امام جمعه موقت شیروان:

هدف دشمن در فتنه ۸۸ براندازی نظام بود/ خطبه تاریخی رهبری در ۲۹ خرداد ۸۸ توطئه های دشمن را خنثی کرد

امام جمعه موقت شیروان گفت: هدف دشمن در فتنه ۸۸ دنبال تحریم نبود، بلکه به دنبال براندازی نظام بودند که با تدابیر مقام معظم رهبری با شکست مواجه شدند.
هدف دشمن در فتنه 88 براندازی نظام بود/ خطبه تاریخی رهبری در 29 خرداد 88 توطئه های دشمن را خنثی کرد,

حجت الاسلام، امام جمعه موقت شیروان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد:  در حال حاضر نیز دشمنان فشارهای اقتصادی و تحریم ها را بزرگترین راه از پای در آوردن ایران می دانند که این موضوع با اقتصاد مقاومتیف صبر مردم و همت مسئولان قابل حل است.

حجت الاسلام عزیزی با اشاره به سالروز تاریخی خطبه نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸  افزود: در فتنه ۸۸ ،استکبار ، ضد انقلاب، سلطنت طلب ها و براندازها عزم خود را برای براندازی جزم کرده بودند.

وی ادامه داد: سخنرانی مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه و بیان مواضع شفاف خود در خصوص حوادث سال 88 خط بطلانی بر ئوطئه های دشمنان بود.

حجت الاسلام عزیزی با تاکید بر اینکه فتنه ۸۸مهم ترین فتنه در دهه های گذشته بوده است، گفت: اختلاس های هدف دار ،ضربه زدن به اقتصاد،بزرگ نمایی ومایوس کردن مردم،همه تلاش های دشمن برای ضعیف شمردن دستاورد های نظام و هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: مردم تحریم ها را تحمل می کنند و دولتمردان هم باید با تکیه بر توان داخلی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، راه اندازی بنگاه های زودبازده و حمایت صددرصدی مشکلات مردم مرتفع کنند.

امام جمعه موقت شیروان گفت: یکی از راه کارهای به زانو در آوردن ایرانیان اینست که از لحاظ امنیتی جنگ های نیابتی درست کنند و جنگ روانی راه بیاندازند دشمن دنبال این است که منطق مقاومت را بشکند ولی موفق نخواهد شد.

انتهای پیام/ حق بین

خوانندگان محترم سایت خبری تحلیلی عصر اترک، شما می‌توانید سوژه های خود را به برای ما ارسال کنید تا پس از تأیید با نام شما در سایت و کانال عصراترک درج شود.

شماره تماس با سایت خبری تحلیلی عصر اترک:

058-32230729 - 058-32288068

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان تلگرام

ارتباط با سردبیر سایت در پیام رسان سروش

آدرس پست الکترونیکی: info@atraknews.com


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر
پایگاه خبری تحلیلی عصر اترک